Watch Dogs 3, Londra’da geçecek

0

Önde gelen oyun odaklı medya platformlarından birine göre merakla beklenen Watch Dogs 3’ün geçeceği şehir İngiltere’nin başkenti Londra olacak. Ayrıca yapımın çıkış tarihi de belirtildi. İşte detaylar…

Oyun dendiğinde akla ilk gelen medya platformlarından Kotaku’da, yılın merakla beklenen yapımları arasındaki Watch Dogs 3’ün Londra’da geçeceğini öne süren bir makale yayınlandı. Ek olarak oyunun  çıkış tarihi de bir olasılık olarak aktarıldı.

Londra iddialarının çıkış noktası ise bir hayli ilginç. Halihazırdaki Watch Dogs 2’de oyunun son anlarında bir koordinat yer alıyor, burası incelendiğinde belirtilen noktanın Londra’ya işaret ettiği görülüyordu. Bu noktada Kotaku’daki iddia da gerçekle örtüşüyor gibi. Diğer taraftan Watch Dogs 3 çıkış tarihi için de beklenti yaz aylarında düzenlenecek E3 2019 şeklinde. Dev etkinliğin aynı zamanda oyunun çıkışının duyurusuna ev sahipliği yapabileceği görüşü ileri sürülüyor. Yüzleri güldüren bir bilgi daha.

Son olarak yapımın 3. versiyonunda yakın dövüşün öne çıkacağı, küçük silahların kullanılabileceği gibi bir takım başka detayların da aktarıldığını belirtelim. Bunun nedeninin İngiltere’de, büyük ölçekli ateşli silahların pek fazla tercih edilmemesi olduğu da aktarılanlar arasında.

Zaten bekleniyordu…

Son olarak Assassin’s Creed’in sonraki oyunun 2020’de çıkacağı, zaten Watch Dogs 3’ün de bu yüzden daha önce çıkmasının beklendiğini de ekleyelim.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın