Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürVodafone’un “Agile Hikayemiz” isimli kitabı yeniden yayımlandı

  Vodafone’un “Agile Hikayemiz” isimli kitabı yeniden yayımlandı [İndir]

  Vodafone, yalın ve hızlı olmaya, çabuk karar almaya ve esnek olmaya dayanan 9 yıllık Agile (Çevik) yolculuğunu anlattığı “Agile Hikayemiz” isimli kitabı güncelleyerek yeniden yayınladı.

  Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, 9 yıldır başarıyla uyguladığı Agile (Çevik) çalışma modeliyle çalışan deneyiminde fark yaratmaya devam ediyor. Vodafone, Agile deneyimini anlatmak üzere ilk kez 2019’da yayınladığı “Agile Hikayemiz” isimli kitabı güncelleyerek yeniden yayınladı. Yeni versiyonda Agile Koç Reskill (Agile Koç Yeni Beceri Kazandırma) programına da yer veren şirket, programla ilgili merak edilen tüm detayları ve bu konuda kazanılan öğrenimleri paylaşıyor.

  Vodafone’un “Agile Hikayemiz” kitabına https://cms.vodafone.com.tr/static/files/23-09/08/book-file-vodafone.pdf adresinden ulaşılabiliyor.

  Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Nazlı Tlabar Güler, şunları söyledi:

  “Vodafone’da çalışan deneyimine büyük önem veriyoruz. Takım arkadaşlarımızın değişen beklentilerini temel alarak organizasyonumuzu daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda odaklandığımız alanlardan biri de Agile çalışma modeli. Değişen dünyaya Agile ile uyum sağlarken, aynı zamanda bu alanda öncülük ediyoruz. Agile maceramız, 9 yıl önce teknoloji fonksiyonları içinde kurduğumuz çevik takımlarla başladı. Her bir takımda farklı uzmanlıklara sahip 10-12 kişi, hiyerarşik olmayan bir düzen içinde aynı amaç için bir arada çalışıyor, hızlı ve çevik bir şekilde çıktı üretiyor. Agile maceramız iş dünyasının da ilgisini çekiyor ve dönüşüm hikayemizi öğrenmek isteyen pek çok kurum ya da kişi oluyor. ‘Agile Hikayemiz’ kitabını yolculuğumuzu merak edenlere öğrenimlerimizle ışık tutmak amacıyla hazırladık. Kitapta, iş yapış şeklimizi Agile ile nasıl değiştirdiğimizi, uzaktan çalışma sistemine Agile ile nasıl hızla adapte olduğumuzu ve şirket içinde yeni yetkinlikleri Agile ile nasıl geliştirdiğimizi anlatıyoruz. Kitabımızın içeriğini sürekli güncelliyoruz. Agile yolculuğumuzda önemli bir kilometretaşını temsil eden Agile Koç Reskill programını da eklediğimiz yeni versiyonu iş dünyasıyla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN