vivo’nun en yenisi V23 5G, aynı anda iki farklı yerde!

0

vivo’nun en yenisi V23 5G yenilikçi tasarımı, kamera sistemi ve yaratıcılık kelimesini baştan yaratacak özellikleriyle yaşamınızı renklendirmeye geliyor.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak güce sahip Türkiye’deki ilk renk değiştiren cam arka yüzeyli telefon olan vivo V23 5G, güneş ışınlarıyla ve diğer UV ışın kaynaklarıyla etkileşime girerek bambaşka bir görümüne bürünüyor. Güneşe her çıktığında doğadan ilham alan renkleriyle ahenkle dans eden V23 5G, aynı zamanda aklınızdan geçen her deseni telefonunuzun arka yüzeyine yansıtma imkanı sunuyor.

Günlük veya anlık modunuzu yansıtarak sizi tamamlayacak bir telefona dönüşen V23 5G’nin arka yüzeyine hayal ettiğiniz görseli 30 saniye tutmanız yeterli olacak, bırakın telefonunuz yarattığınız her yeni tasarımla sizinle daha da bütünleşsin.

Aynı Anda İki Farklı Yerde 

Aynı anda iki farklı yerde olmak mümkün mü? V23 5G, Dual-View Video özelliği ile artık bunu mümkün kılıyor. 50 MP’lik çift ön kamera ile 64 MP’lik ana kamerayı aynı anda kullanmanıza olanak tanıyan bu özellik yaratacağınız hikayelerin her iki tarafında da bulunmanızı sağlıyor. Çekimlerinizi daha da özelleştirebilmek adına hem bölünmüş ekranın hem de daire, kalp gibi çeşitli şekillerin ayarlanabilir olmasıyla yaratıcılığınız daha da ön plana çıkıyor. Bu özelliği denemenin en eğlenceli yolu ise arka kamerayla en sevdiğiniz diziyi çekerken ön kamerayla da kendinizi çekip farklı maskelerle karakteri kendinize uyarlamaktan geçiyor. Ünlü olmak hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.

Cevap bırakın