Vivo X60 Pro Plus için ortaya çıkan işlemci detayı

0

Kısa süre önce Vivo’unun X60 ve X60 Pro modelleri kullanıcıların karşısına çıktı. Telefon serisi iki üyeden oluşuyordu ancak yeni gelen bilgilere göre bu ikiliye yeni bir model daha ekleniyor: Vivo X60 Pro Plus. Özellikleri açısından daha gelişmiş olacağı söylenen bu telefon önceki iki modele göre daha üst seviyede konumlandırılacak.

Vivo X60 Pro Plus yeni gelişmiş özellikleriyle 21 Ocak’ta tanıtılacak

Vivo X60 Pro Plus’ın ortaya çıktığı kadarıyla Exynos 1080 işlemcisinden değil amiral gemisi telefonlara güç veren Snapdragon 888’e sahip olacağının altı çiziliyor. Ortaya çıkan sızıntılarla ulaştığımız bu bilgilere ek olarak telefonun Snapdragon 875’e sahip olabileceği de söyleniyor. Twitter üzerinden yapılan sızıntıya göre telefonun çıkacağı yeni tarih ve afişi de görünüyor.

Vivo X60 Pro Plus

Bir diğer taraftan bakacak olursak, Qualcomm Snapdragon 875 işlemcisini henüz duyurmadı. Aslında Snapdragon 888’in Snapdragon 875 olarak piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak işlemciyi farklı bir isimle duyurdu. Vivo X60 Pro Plus adını gördüğümüz bu afişte aynı zamanda 21 Ocak 2021 tarihi de not düşülüyor. Yani telefon günler sonra Çin’de tanıtılacak. Telefon hakkında bildiğimiz diğer özellikler ise şu şekilde:

RAM: 8 GB ve 12 GB
Depolama alanı: 128 GB ve 256 GB
Ekran ve boyut: 6.56 inç AMOLED ekran ve 120 Hz ekran yenileme hızı ve ekran altı parmak izi okuyucusu
Kamera: ZEISS imzalı optik kameralar

Cevap bırakın