Vivo X50 Lite inceleme

0

Tüm dünyada akıllı telefon sektöründe ismini duyurmayı başaran Vivo, resmi olarak ülkemizde de satılmaya başlandı. MediaMarkt’ın müşterilerine sunduğu ve beğenilmesi beklenen markanın ilk modeli Vivo X50 Lite özellikleri neler sizlerle beraber bu videoda bakıyoruz.

Vivo X50 Lite: Türkiye’de yeni bir telefon

Vivo X50 Lite özellikleri, kullanıcıları mutlu edecek şekilde karşımıza çıkıyor. Bu videomuzda, Vivo X50 Lite özellikleri neler yakından baktık.

Vivo X50 Lite özellikleri bizlere neler sunacak?

190 gram ağırlığındaki telefon, 8.7 mm kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.38 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2340 çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ve ön kamera damla çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle beraber 404 ppi değerine ulaşabiliyor.

Telefonun içerisinde işlemci olarak Snapdragon 665 işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında büyük rol oynuyor. Bu işlemci ile beraber kullanıcılara 128 GB depolama alanlarında 8 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada 4 ve önde 1 olmak üzere toplam 5 kamerası var. Akıllı telefonun ana kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.8 diyafram değerine sahip. Geriye kalan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip, makro kamera 2 ve son kamera olan derinlik algılayıcısı kamera da 2 megapiksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 megapiksel çözünürlüğünde, f/2.0 diyaframa sahip bir değer ile karşımıza çıkıyor.

Telefonun batarya tarafında ise 4500 mAh büyüklüğünde bir batarya ile karşımıza çıkıyor ve 18W gücünde bir adaptör ile şarj oluyor.

Cevap bırakın