Vivo NEX 3 5G’nin Özellikleri Sızdı

0

5G bağlantısı destekleyen ve şelale ekrana sahip olan Vivo NEX 3 özellikleri ile amiral gemisi telefonlar arasında önemli bir konuma oturacağa benziyor.

Çinli teknoloji şirketi Vivo’nun önümüzdeki ay çıkaracağı yeni modeli Vivo NEX 3 5G özellikleri internette sızdırıldı. Çinli teknoloji devinin yeni amiral gemisi olacak modelin şelale ekranlı olacağı ve 5G desteği sunacağı belirtiliyor. Daha önce Vivo NEX 3 ekranını ortaya çıkaran bir çizim internette yayınlanırken sonrasında şirketin Ürün Müdürü Li Xiang yeni modelin canlı görüntüsünü paylaşmıştı. Son olarak Vivo NEX 3 özelliklerinin tamamı internette sızdırıldı.

VİVO NEX 3 özellikleri sızdırıldı

5G bağlantısı destekleyen ve şelale ekrana sahip olan Vivo NEX 3 özellikleri ile amiral gemisi telefonlar arasında önemli bir konuma oturacağa benziyor. 99.6 ekran gövde oranına sahip olacak olan telefon bu yönüyle full ekran deneyimi yaşatacak. Snapdragon 855 Plus işlemcisi ile gelecek olan telefonun kamera tarafında ise 64 MP’lik ana sensör içeren üçlü kamera paketi yer alacak.

Yeni modelin diğer özellikleri arasında ise 44 W hızı şarj desteği bulunuyor. Cam tasarıma sahip olan Vivo NEX 3’ün şelale ekranı tasarımına rağmen modelde 3.5 mm kulaklık girişi yer alacak. UFS 3.0 depolama birimi ile piyasaya sürülecek olan yeni amiral gemisi telefonun pil kapasitesi ise henüz açıklanmayan detaylar arasında.

Cevap bırakın