Vine Windows 10 yayınlandı

0

Ekran Resmi 2016-05-05 23.12.07

Uzun süredir beklene Windows 10 için Vine uygulaması tablet ve PC’ler için indirilmeye hazır. İşte detaylar…

Instagram’ın Windows 10’a özel versiyonunun yayınlanmasının ardından bir diğer popüler sosyal ağ Vine’dan da beklenen adım geldi. İki yıl önce çıkan Windows Phone Vine’ın ardından Vine Windows 10 da kısa süre önce yayınlandı. Windows 10 kullanıcılarına PC’den içerik yüklemenin de aralarında bulunduğu çeşitli kullanım olanakları sunan versiyonun tablet ve PC versiyonu uygulama mağazasından indirilebilir. Akıllı telefon uyumlu versiyon ise 6 Mayıs 2016 itibarıyla yayınlanmış değil; kısa süre içinde gelmesi bekleniyor.

Hangi özellikler öne çıkıyor?

Windows 10 için Vine uygulamasında tüm alt kategorilere erişim, ses kapatma tuşu ile video sesini kesebilme, aktivitelere erişim gibi özellikler öne çıkıyor. Koyu renkli teması ile dikkat çeken yeni versiyon, böylelikle Windows 10 tasarım çizgisiyle de uyum içinde bir kullanım vaat ediyor.

İlgi yoğun

Vine video paylaşımı için kullanılan en popüler uygulamalardan. Komedi odaklı videoların yoğun ilgi gördüğü platformun kullanıcı tabanı her geçen gün artıyor. Windows 10 versiyonu ile birlikte yüz milyonlarca kullanıcının da erişimine açılan en güncel versiyonunun gördüğü ilginin yüksek olduğu kaydediliyor. Sosyal medya dünyasına ilişkin öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın