ViewSonic ViewBoard 52 Serisi duyuruldu

0

ViewSonic, kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak tasarladığı yeni ekran serisi ViewBoard 52’yi duyurdu.

Tanıtılan yeni seri, sunduğu bütünleşik mikrofonlu multimedia soundbar, kolay kullanılan arayüz, erişimi basit alternatif bağlantı seçenekleri, kamera çekimleri için titreşimsiz ve göz sağlığı için mavi ışık filtresi gibi özellikleriyle öğrenme ve öğretim deneyimini artırıyor. ViewBoard 52 serisi Eylül ayında Türkiye’de satışta olacak.

ViewSonic, yeni nesil ekranları ViewBoard 52 serisini tüm dünyada tanıttı. Kullanıcı odaklı tasarımıyla dikkat çeken, kullanıldığı ortamda öğrenme deneyimini artırma hedefiyle ViewSonic tarafından geliştirilen ViewBoard 52 serisi interaktif ekranlar, kaliteli ve üstün ses sağlayabilen bütünleşik multimedya soundbara sahip.

Yenilikçi soundbar ses sistemi

ViewBoard 52 serisi, geliştirilmiş yönetim araçları ve kontrol sistemleriyle yeni ve dikkat çekici dış tasarıma sahip. Ön yüzde bulunan soundbar, iki adet 15W hoparlör ve bir 15W subwoofer ile bulunduğu ortamı sağlam, zengin ve net sesle doldurulmasını sağlıyor. Ses algılama ve gürültü engelleme özelliklerine sahip yerleşik 8 mikrofon dizisi, sınıf içi veya uzaktan derslerin en üst ses kalitesiyle yayımlanmasını sağlıyor. Soundbar üzerinde, eğitmenlerin kullanımda olmayan dokunmatik işlevleri devre dışı bırakmalarına ve sunumlar sırasında kişisel cihazlardan bağımsız kullanım için ekranı dondurmalarına olanak tanıyan kısayol tuşu da bulunuyor.

Cevap bırakın