“ViewSonic Eğitimci Topluluğu” ile eğitim dünyası dönüşüyor

0

 

ViewSonic, dünya çağındaki eğitmenleri buluşturduğu ViewSonic Eğitimci Topluluğu ile yabancı dil bariyerini ortadan kaldırarak Türk eğitimcilere global ölçekte kendi dillerinde kariyer gelişimi fırsatı sunuyor.

Global iletişim ağından yararlanarak oluşturduğu ViewSonic Eğitimci Topluluğu ile Türk eğitimcilerin global bağlantılar kurarak yenilikçi ders planları oluşturmalarına, ulusal ve uluslararası seminerlere katılarak yaratıcılıklarını geliştirmelerine rehberlik ediyor. ViewSonic Eğitimci Topluluğu kapsamında geliştirdikleri Mesleki Gelişim Sertifika Programı ile branş ve kademe farketmeksiniz okul öncesi, k12 seviyesi ya da üniversitede akademi eğitimi veren her öğretmenin mesleki gelişimini desteklediklerini kaydeden  ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü M. Önder Şengür, “ViewSonic Eğitimci Topluluğu ile eğitim dünyasını dönüştürürken, Türkiye’deki eğitmenleri buluşturan özelliği ile platformumuzu eğitim dünyasının LinkedIn’i haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi. 

Dünyanın önde gelen görüntüleme ve eğitim teknolojileri üreticisi ViewSonic; inovatif çözümleriyle eğitime yenilikçi bakış açıları kazandırmayı sürdürüyor. Bu kapsamda oluşturduğu ViewSonic Eğitimci Topluluğu ile dünya çapındaki eğitmenlerin birbirine destek olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, öğretim pratiği geliştirmeleri için etkili bir platform yaratıyor. Eğitimcilerin profesyonel gelişimi için en güncel kaynakları buluşturduğu topluluk ile eğitimcilerin uzmanlık alanları doğrultusunda kariyerlerini şekillendirmelerine rehberlik ediyor. Topluluk kapsamında alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan ve çok sayıda kurstan oluşan Mesleki Gelişim Sertifika Programı ile en güncel bilgi ve uygulamaları eğitimciler için erişilebilir hale getirerek mesleki gelişimi hızlandırıyor.

 

Cevap bırakın