Vestel, Fenerbahçe logolu TV ve telefon üretecek

0

ekran-resmi-2016-09-27-23-00-34

Fenerbahçe ile anlaşan Vestel, taraftarlar için özel televizyonlar ve cep telefonları üretmeye başladı. Fenerbahçe logolu 4K televizyonlar ve cep telefonları Fenerbahçe logosu ile açılacak, ‘Gururla Fenerli’ sloganı ile kapanacak. Fenerbahçelilere özel telefon ve televizyonlar, Fenerium mağazalarında da satılacak.

Futbolseverlerin taraftar ruhuna renk katacak bu projenin detayları Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Ozan Balaban ve Fenerium Genel Müdürü Sayın Mümtaz Karakaya’nın katıldığı bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu.

Kadrosuna kattığı yıldız oyuncularla yeni sezonda futbolseverlerin karşısına çıkan Fenerbahçe, Vestel’le beraber taraftarlarına yepyeni bir deneyim sunacak. Vestel’in bu işbirliği kapsamında taraftarlara sunduğu 4K 49” Smart TV ve 43” Smart TV’ler Fenerbahçe logosu ile açılıp, Gururla Fenerli sloganı ile kapanıyor. Vestel 49”4K Smart TV 2399 TL, 43” SMART TV ise 1799 TL’den satılacak.

549 TL’den başlayan fiyatlarla…

Proje kapsamında sunulan bir diğer ürün, Türkiye’nin ilk yerli akıllı telefonu Venus ise arka kapağında yer alan Fenerbahçe logosu ile taraftarların karşısına çıkacak. Fenerbahçe’ye özel duvar kağıtları, takım marşlarının yer aldığı üç farklı Venus V3’ler 549 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Türkiye’de bir ilk 

Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban “Yaptığı her şeyde taraftarlarımız için en iyisini hedefleyen spor kulübümüz, Vestel ile yaptığı lisans anlaşmasıyla, Fenerium bünyesine Fenerbahçe logolu Vestel TV ve Fenerbahçeli Venus’ü kazandırıyor. Vestel ile yaptığımız lisans anlaşması Türkiye’de bir ilk olacak.” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın