Vestel City’de üretilen Sharp çamaşır ve kurutma makinelerine tam not

0

Türkiye’nin önde gelen teknoloji üretim tesislerinden Vestel City, başarılarına bir yenisini daha ekledi. İşte detaylar…

Vestel City’de üretilen Sharp markalı çamaşır ve kurutma makineleri, son kullanıcıya sağladığı kolaylıklar, performansı, yüksek enerji ve su tasarrufu gibi özelliklerinden dolayı Almanya’nın prestijli test dergilerinden olan Haus & Garten Test dergisinden tam not aldı.

Performans, güvenlik, kullanım kolaylığı ve enerji/su tüketimi konularında zorlu kriterler içeren kapsamlı testler sonucunda Digital Drive (BLDC) Motor ve Bumerang Gövde teknolojilerine sahip Sharp çamaşır makinesi, ‘Sehr Gut / Çok İyi’ sertifikası aldı.

“Bu başarı bizi oldukça gururlandırdı…”

Vestel Şirketler Grubu CEO’su Turan Erdoğan, “Vestel City Avrupa’nın tek çatı altında entegre üretim yapan en büyük komplekslerinden biri. Burada 500’ün üzerinde marka için üretim yapıyoruz. Sharp uzun yıllardır tasarımını, üretimini ve satışını yaptığımız bir marka… Saygınlığı ve güvenirliği herkes tarafından bilinen ve tüketicinin satın alma kararında etkisi olan Haus & Garten Test dergisi dünyaca ünlü beyaz eşya, TV, cep telefonu markasını birçok kritere göre test ediyor. Sharp markalı çamaşır ve kurutma makinelerimiz de testlere tabi tutularak kullanıcılarına sağladığı özelliklerden dolayı birçok markayı geride bıraktı… Sharp markasının üreticisi olarak bu başarı bizi oldukça gururlandırdı…” dedi.

Biliyor muydunuz?
Vestel City, Manisa’da bulunuyor.

Cevap bırakın