Vestel 65 inch OLED UHD TV ön inceleme – CES2018

0

Ülkemizin en önemli teknoloji markalarından Vestel de CES 2018’deki katılımcılar arasındaydı. Manisa merkezli firma, yeni üst seviye OLED UHD TV ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Firmanın ilk OLED UHD TV ürünü, 65 inç ekranı ve 4K UHD çözünürlük değeriyle ön plana çıkan televizyonuydu. Bu televizyonda kullanılan OLED teknolojisi sayesinde çok derin renk tonlarını elde edebilmek mümkün. Kısacası normal panellere kıyasla daha zengin sunumlu bir model bu. Vestel’in akıllı televizyonları için hazırladığı arayüzü bu televizyonda da bulunuyor ve isterseniz YouTube, Netflix gibi uygulamalar üzerinden 4K içerikleri de takip edebiliyorsunuz. Bu ürünün bir de 55 inç ekranlı versiyonu olduğunu belirtelim.


Firmanın bir diğer ürünü ise, yine 65 inç ekrana ve 4K UHD çözünürlüklü ekrana sahip televizyonu Borderless TV oldu. Bu ürün, adından da anlaşılacağı üzere neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip. 8mm kalınlık değeri bulunan televizyon, tıpkı OLED TV’de olduğu gibi Vestel’in akıllı TV arayüzüne sahip ve 4K içerikler çalıştırabiliyor. Yine bu televizyonun da 55 inç ekranlı versiyonu var.

Acer Swift 7 ön inceleme – CES 2018

Cevap bırakın