Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, 16 yıllık aradan sonra geliyor!

0

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin ilk olarak Mart 2020’de yayınlanması planlanmıştı, fakat daha sonra bu tarih ertelenerek 2021 yılına çekildi…

Orijinal Vampire: the Masquerade – Bloodlines 15 yıl önce piyasaya sürülmüştü. Zamanının en iyi RPG’lerinden biri olan oyun, vampirlerin ve Los Angeles’a dair suç unsurlarının unutulmaz bir karışımıydı. Bloodlines 2, seriyi yeni bir şehre, Seattle’a götürecek ve ilk oyunu harika yapan vampir topluluğunu genişletecek.

Bloodlines 2, Hardsuit Labs’ta geliştiriliyor ve Paradox Interactive tarafından yayınlanacak, ancak orijinal geliştirici Troika Games de bazı özellikler ile oyuna katkı sağlayacak.

Oyunla ilgili bilgilerden belki de en önemlisi, ilk oyunun baş yazarı olan Brian Mitsoda’nın Bloodlines 2’nin de baş tasarımcısı olması. Bu inanılmaz.

Mitsoda, yaptığı açıklamada şöyle söylüyor: “Bir polis ya da adli tıp görevlisi olduğunu söyleyebilirsiniz ve bir polis karakoluna girdiğinizde, polis olmadığınız zaman daha farklı tepkilerle karşılaşabileceksiniz. Oyun boyunca yaptığınız ve hikayeye etki eden, deneyiminize dayanan çok sayıda küçük kararımız var.”

2021 yılında yayınlanması beklenen oyunla alakalı önümüzdeki aylarda vampir klanlarının nasıl çalışacağı gibi konularda daha fazla ayrıntı bekliyoruz.

Oyuncuların merakla beklediği Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin ilk olarak Mart 2020’de yayınlanması planlanmıştı, fakat daha sonra bu tarih ertelenerek 2021 yılına çekildi. Umarız bu erteleme oyun deneyimimizi geliştirecek özelliklerin eklenmesine fırsat sağlar ve kusursuz bir oyuna merhaba deriz…

Cevap bırakın