Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknoloji‘Uzay Siyahı’ iPhone 7 iddiası

  ‘Uzay Siyahı’ iPhone 7 iddiası

  Ekran Resmi 2016-06-29 23.40.58

  Apple’ın merakla beklenen sonraki akıllı telefon modeli ile ilgili çeşitli raporlar, sızıntı görsel ve bilgiler kamuoyuna yansımaya devam ediyor. iPhone 6 serisinin yakaladığı başarının ardından beklentilerin bir hayli yüksek olduğu iPhone 7’yle ilgili merak konularının başında hangi renk alternatifleri ile geleceği yer alıyor.

  Siyah ve beyaz olmak üzere iki renkle gelinen yılların ardından aralarında gül pembesi ve altın renginin de olduğu ilgi çekici renk seçenekleri ile potansiyel kullanıcılarının karşısına çıkan iPhone’ların sonraki modelinde de bu noktada şaşırtıcı yeniliklerin sunulabileceği iddia ediliyor.

  Ekran Resmi 2016-06-29 23.40.40

  Uzay grisi olarak adlandırılan rengiyle iPhone 6…

  Şirketin gri arka kısım ve siyah ön yüz şeklindeki uzay grisi renginini yerini ‘uzay siyahı’nın alacağı belirtiliyor. Daha koyu bir renk anlamı taşıyan bu form, aslında çok yeni değil. Apple Watch modellerinde de koyu siyah renkte bir alternatif sunuluyor. Apple’ın bu modeldeki rengi sonraki akıllı telefonunda uygulamayı planladığı düşünülüyor. Yine iddialara göre Apple müşterilerinin renk konusundaki talepleri bu yönde, ayrıca kullanıcıların daha yoğun siyah renkteki görünüm için kılıflarını, yoğun şekilde bu yöndeki renkler arasından tercih ettikleri görülmüş.

  Elbette tüm bu iddialar, son dönemde kamuoyuna yansıyan çoğu iPhone 7 iddiası arasında yer alıyor ve Apple nezdinde konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunulmuş değil.

  iPhone 7 için beklenen lansman tarihi büyük bir sürpriz olmadığı taktirde önümüzdeki eylül ayının ilk haftaları şeklinde olacak.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN