Uygun Fiyatlı Telefon Aksesuarları

0

Telefonunuzu aksesuarlar yardımı ile daha verimli kullanmaya ne dersiniz? Bu hafta sizin için Uygun Fiyatlı Telefon Aksesuarlarını derledim.

Telefonlarımızı korumaya yönelik telefon aksesuarları olduğu gibi, cihazlarımızı kişiselleştirmeye, performanslarını artırmaya yönelik pek çok aksesuar var. Bu yazımda her telefonun ihtiyacı olan fiyat performans canavarı aksesuar gruplarını ele aldım.

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan telefonlar ile derin bir bağımız var.

Elimizden düşmeyen bu cihazlarla güne başlıyor, uykuya dalana dek ayrılmıyoruz. Hal böyle olunca telefonlarımızı ek ihtiyaçlarımız için de kullanıyoruz. Müzik dinlemekten film ve dizi ilemeye, işlerimizi yürütmekten iletişimimizi sürdürmeye, oyun oynamaktan adres tarifi almaya dek pek çok rutin faaliyetimizi mobil cihazlarımızla karşılıyoruz.

Tüm bu rutinimize eşlik eden ve bu tür faaliyetlerimizi daha keyifli hale getiren, mobil kullanım alışkanlıklarımızda fark yaratan onlarca telefon aksesuarı bulunuyor.

Bunların bazıları telefonlarımızı fiziki olarak daha güvende tutarken bazıları kullanıcı deneyimimizi geliştirmeye imkan tanıyor. Kullanışlı bir aksesuarı keşfetmek ise yeni bir telefon almış kadar keyif veriyor.

Sizin için önereceğim telefon aksesuarlar sayesinde telefonunuz ile aranızdaki bağı derinleştirebilir, daha da fonksiyonlu halde getirebilirsiniz.

 

Telefonu Aksesuar Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Telefon Aksesuarları konusunda ilk olarak fiziki güvende tutan aksesuarlar için kılıf ve ekran koruyucuları ele alım.

Telefonunuzu düşürmekten ve kötü bir çatlak veya çizik olmasından daha kötü bir şey yoktur. Üstelik bazı telefonlar diğerlerinden daha kırılgandır. Cihazınıza göre seçeceğiniz kırılmaz bir cam ve cep telefonu kılıfı, değerli cep telefonunuzu yüksek maliyetli hasarlara karşı koruyacaktır.

 

Bluetooth Kulaklıklar

Bluetooth kulaklık sayesinde kablo derdi ile uğraşmadan müzik dinleyebilir, telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, kalabalık ortamlarda en sevdiğiniz film veya diziyi izleyebilirsiniz. Bu tür kulaklıkları seçerken; uzun giden pil ömrü sunması, yüksek ses kalitesi vermesi, bağlantı sorunu yaşatmaması öne çıkan özellikler arasında yer alır. Malum hijyene çok dikkat ettiğimiz şu günlerde “özellikle kalabalık ortamlarda” mobil cihazlarınızı çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan bluetooth kulaklık ile kullanmanızı öneririm.

 

Araç içi Telefon Tutucular

Araçların bir kısmında akıllı telefonlar ile entegre çalışan multimedya ekran bulunuyor olsa bile, telefonunuzun ekranını seyir esnasında görmek isteyebilirsiniz. Araç içi telefon tutucular, telefonunuzu hem araç içinde hem de çalışma masası gibi düz bir zemin üzerinde kullanabilmenizi mümkün kılarlar. Bu sayede telefonla görüşmelerinizi yapabileceğiniz gibi navigasyon işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirmenizi sağlarlar.

Malum şu dönem bol bol videolu görüşme yapıyoruz. Ben araç içi telefon tutucumu çalışma masamda da kullanıyorum. Telefonu tutmadığım içim kolumu yormayan, açısını kolayca ayarladığım bu aksesuar vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor.

 

Powerbank’ler

Bir powerbank’e ihtiyaç duymanız için uzun bir yolculuğa çıkıyor olmanız gerekmez. Bir cep telefonu için vazgeçilmez bir aksesuar olarak powerbank’lerin her zaman yanınızda bulunmasını öneriyorum. Yaz sıcaklarında daha fazla ısınan ve enerji harcayan telefonlarımız için ilaç gibi gelen bu aksesuarlar, geleneksel şarj aletleri için gerekli olan 220 volt seviyesinde duvar prizi aramaktan da sizi kurtarırlar.

 

Tripodlar

Telefonunuzu sabitlemek, yükseltmek veya alçaltmak için kullanabileceğiniz bu aksesuarlar, cihazı bir dengeye alarak sabitlememizi sağlıyor. Çekeceğiniz fotoğraf veya videoların titrek ve bulanık olmasını da önlüyorlar. Malum, videolar ve hareketli kareler hiç olmadığı kadar rağbet görüyor. İnsanlar artık sabit fotoğraflar yerine sesi duymak, yüzün canlı ifadesi ile tanışmak istiyor. Mobil cihazınızla video çekebilmek için ise telefon ve bir tripod yetiyor. Uzun pozlama gerektiren çekimlerde de net bir görüntü almanızı mümkün kılan bu harika aksesuarların, kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmış olmasına da dikkat edin.

 

Uygun Fiyatlı Telefon Aksesuarları

Günlük rutinimize eşlik eden ve telefon üzerinden yaptığınız tüm işleri daha keyifli hale getiren aksesuarlar elbette bunlarla sınırlı değil. Seçtiğiniz ve kullanmaya başladığın her aksesuar, telefon deneyiminizi geliştirmeniz konusunda yeni fikirler veriyor ve daha da fazlası için heyecanlandırıyor.

Aksesuar seçiminde ben gibi fiyat performans karşılaştırması yapmayı seviyorsanız Celly telefon aksesuarlarını denmenizi öneririm. Son dönemde bu markanın aksesuarlarını severek kullanıyorum. Akıllı telefon, tablet, aksiyon kameraları, kameralar ve dizüstü bilgisayar için aksesuarlar üreten Celly, uygun fiyat politikasının yanında ergonomik yapısı ve İtalyan tasarımıyla öne çıkıyor. Aksesuarların birbirileriyle uyumlu oluşu da benim için bir diğer tercih sebebi.

Telefonunuza özel seçebileceğiniz onlarca telefon aksesuarını MediaMarkt üzerinden inceleyerek sipariş verebilir, daha konforlu bir mobil deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Mobil cihazlar için hijyen konusundaki hassasiyetimiz ve bilincimiz ise artıyor. Hem güvenlik hem de hijyen konusunda gözünüzden kaçan pratik bilgileri bu yazımda bulabilirsiniz.

 

Mobil Cihazlar için Hijyen Zamanı

 

 

Cevap bırakın