Uygun fiyatlı Samsung Galaxy M20’ye dair yeni detaylar

0

2019’da tanıtılması beklenen Samsung Galaxy M20 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Yeni detayların sevindirici olduğunu söylemek mümkün…

2019’un ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy M20, giriş seviyesi akıllı telefon modellerinden biri. Ayrıca M20 modelinin yanında M30 modeli de bulunuyor. M20’nin 32 GB ve 64 GB; M30’un ise 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanları ile pazardaki yerini alması bekleniyor.

Samsung Galaxy M20 hakkında gelen yeni bilgilerden biri ise akıllı telefonun arka bölümünün çift kamera kurulumuna sahip olacağı yönünde. Trendleri izleyen bir başka iddialı ama mütevazı fiyatlı model özetle. Ayrıca akıllı telefonda parmak izi sensörünün yine bu kısımda olacağı ifade ediliyor. Bilindiği üzere Samsung’un son dönem modellerinde parmak izi sensörü arka kısımda yer alıyor.

Diğer yandan 3.5 mm kulaklık girişini Galaxy A8s modelinde kaldıran Samsung, kullanıcılar tarafından çok fazla talep gelmesi üzerine 3.5 mm kulaklık girişine M20 modelinde yer verme kararı almış olabilir.

Bunlar Samsung Galaxy M20’ye dair bir diğer detay da basına sızan görüntülerinde ön ekranında bir çentiğin yer alması. Söz konusu çentik içerisine ön kamera entegre edilmiş ve su damlası adı verilmiş durumda.

Bütçe dostu bir fiyata sahip olması beklenen modelin önümüzdeki süreçte lanse edilmesi bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz..

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın