Uygun fiyatlı Redmi Smart Band Pro tanıtım tarihi açıklandı

0

Uygun fiyatlı akıllı cihazlar ile kullanıcıların karşısına çıkan Redmi, yeni akıllı bilekliğini tanıtmak için hazırlıklara devam ediyor. Şirket, Redmi Smart Band Pro adını verdiği akıllı bilekliğinin tanıtım tarihini açıkladı.

 

Redmi Smart Band Pro tanıtım tarihi açıklandı

Birçok kullanıcı akıllı bileklikleri spor ve sağlık takibi için tercih ediyor. 110’dan fazla egzersiz moduna sahip olacağı açıklanan Redmi Smart Band Pro, 9 Şubat’ta tanıtılacak. 50’den fazla tema ile kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtilen model,

Redmi Smart Band Pro tanıtım tarihi açıklandı

Smart Band Pro, 1.47 inç renkli AMOLED ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 194 ×368 piksel ekran ile tanıtılacak model, 450 nit parlaklık sunacak.

Yeni modelde Bluetooth 5.0 teknolojisinin yer alacağı belirtiliyor. Mi Band 6 modeline benzer özelliklere sahip cihaz, 2 hafta pil süresi sunacak. Cihazın ağırlığı ise 15 gram olarak açıklandı.

50 metre su geçirmezlik özelliğiyle tanıtılacağı belirtilen modelde nabız ölçer ve SpO2 sensörleri mevcut. Diğer akıllı bilekliklerde de olduğu gibi Smart Band Pro modelinde uyku takip özelliği yer alacak. Cihaz, 40 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Cevap bırakın