Uygun fiyatlı oyuncu aksesuarları

0

Birçok oyuncu, fiyat/performans konusunda iddialı oyuncu ekipmanlarını tercih ediyor. Uygun fiyatlı oyuncu aksesuarları listesi ile karşınızdayız.

 

Uygun fiyatlı oyuncu aksesuarları

GOLDMASTER GP-3005 GamePad

Uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları arasında yer alan Goldmaster ürünleri, fiyat/performans konusunda oldukça iddialı. İkili olarak satılan cihaz, tasarım olarak PlayStation 3 kontrolcüsüne benziyor.

Windows 10 ve Windows 11 uyumlu olan cihazlar USB 2.0 teknolojisiyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca GoldMaster Ayrıca cihaz 2 yıl resmi distribütör garantisine sahip.

Buraya tıklayarak Goldmaster GP-3005 GamePad modelini satın alabilirsiniz.

RAMPAGE KM-404

Oyuncu ekipmanları konusunda oldukça popüler olan Rampage, bütçe dostu oyuncu aksesuarlarıyla karşımıza çıkıyor. Klavye, mouse, mouse pad ve kulak üstü kulaklıktan oluşan set, fiyat/performans konusunda oldukça iddialı.,

Rampage KM-404 setindeki tüm ürünler kablolu olarak sunuluyor. Ayrıca tüm ürünlerde RGB aydınlatma mevcut. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken oyuncu faresi, 1200 / 1800 / 2400 / 3600 DPI seçeneklerine sahip. 20 ila 20.000Hz aralığında çalışan kulaklık 110dB ses sunuyor.

Buraya tıklayarak Rampage KM-404 modelini satın alabilirsiniz.

ROCCAT KANGA Mini Kumaş Mousepad Siyah

Oyuncu ekipmanlarında en önemli ürünlerden biri olan Mousepad, oyuncuların daha iyi mouse deneyimi sunuyor. Roccat Kanga Mini modeli, kumaştan üretildiği için oldukça dayanıklı.

265 mm x 210 mm x 2 mm boyutlarına sahip olan Mousepad, siyah renge sahip.

Buraya tıklayarak Roccat Kanga Mini kumaş Mousepad modelini satın alabilirsiniz.

RAMPAGE SMX-R9

Tercih sıralamasında hassasiyetin önemi yüksek olan oyuncular, genellikle kablolu oyuncu faresi tercih ediyor. Rampage tarafından üretilen SMX-R9 kablolu oyuncu faresi, uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

50 ile 10.000 arasında DPI çözünürlüğü sunabilen model, 1.8 metre kablo uzunluğuna sahip.

Buraya tıklayarak Rampage SMX-R9 modelini satın alabilirsiniz.

HP Omen Vector Essential Kablolu Gaming Mouse

Omen Radar 1 sensöre sahip olan HP Omen Vector Essential, USB 2.0 arabirimine sahip. Kablolu oyuncu faresi olan HP Omen Vector Essential, 1.8 metre kablo ile karşımıza çıkıyor.

7200 DPI değerine ulaşabilen HP Omen Vector Essential, performans konusunda oldukça iddialı.

Buraya tıklayarak HP Omen Vector Essential modelini satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın