Uygun fiyatlı olacak iPhone’un fiyatına dair yeni tahminler

0

Apple’ın bildiğiniz üzere fiyat politikası oldukça katı. Telefonlarını yüksek performans ile donatan Apple, yeni piyasaya sürdüğü iPhone’larının fiyatlarını da oldukça yüksek tutuyor. Bu sebeple herkese ulaşamayan iPhone’lar şirkete dezavantaj oluyor. Bu sebeple daha uygun fiyatlı olan SE serisini başlatan Apple, özellikle iPhone tarafında büyük ses getirdi. Bu noktada iPhone SE’nin üçüncü nesli de büyük bir heyecanla bekleniyor. Yeni tahminlere göre iPhone SE 3 modelinin fiyatı oldukça uygun olacak.

iPhone SE 3 uygun fiyatıyla rekabetçi bir tavır sergileyecek

Apple’ın 2022 yılında tanıtması beklenen SE 3 modeli için yeni yeni tahminler ortaya çıkıyor. İşte bu noktada yapılan tahminler arasında yeni telefon modelinin 399 doların altında satışa sunulacağı aktarıldı. Hatta daha da spesifik yaklaşılırsa uygun fiyatlı iPhone modelinin 300 ile 350 dolar arasında bir fiyata satılacak.

iPhone SE 3

Telefon hakkında ortaya çıkan bilgiler arasındaysa tasarım tarafında yapılacak değişikliklere ek olarak performansta da değişiklikler olacak. Apple’ın A15 Bionic işlemcisinden güç alacağı sızdırılmıştı. Öte yandan 4.7 inçlik 60Hz ekran yenileme hızında LCD ekran ile bizleri karşılayacağı söyleniyor. Kullanıcıların istekleri yönünde Touch ID’nin de bu modelde yer alacağı da yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Cihazın 2022 yılının mart ayında kullanıcıyla buluşması bekleniyor.

Apple’ın 2022 yılında tanıtması beklenen tüm ürünleri

 

Cevap bırakın