Uygun fiyatlı iPhone için bomba sızıntı!

0

Apple’ın Eylül ayında tanıtması beklenen üç farklı modelden biri olan uygun fiyatlı iPhone hakkında yepyeni bilgiler gelmeye devam ediyor. iPhone 5C‘nin ardından ilk kez rengarenk bir iPhone modeli bizleri bekliyor.

Uygun fiyatlı iPhone renk renk olacak!

Renklerin deri kılıflar ile uyumlu olacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda analist Makotakara6.1 inçlik iPhone modelinin beyaz, siyah, bahar sarısı, parlak turuncu, elektrik mavisi ve altın renk seçeneklerine sahip olacağını iddia ediyor.

Ancak, Makotakara’nın raporu yeni iPhone’un gri, beyaz, mavi, kırmızı ve turuncu renk seçenekleri ile geleceğini iddia eden Ming-Chi Kuo’nun raporu ile çelişiyor. Her iki analistin doğruladığı renk seçenekleri ise beyaz, turuncu ve mavi.

Apple’ın Product Red kapsamında ilerleyen dönemde kırmızı renk seçeneği sunacağı düşünülüyor. Dörtten fazla renk seçeneği sunan son iPhone, teknik olarak 5 farklı renk seçeneği ile ( İki farklı siyah: mat ve piyano ) iPhone 7 oldu.

iPhone 5C ise tamamı farklı beş renk seçeneği sunan tek iPhone modeli oldu. Apple’ın 6.1 inçlik iPhone ile bu ünvanı 5C’nin elinden alması beklenirken, kullanıcılar tarafından çok talep edilen altın renk yeni iPhone X ile sunulacak.

Cevap bırakın