Uygun fiyatlı Galaxy A11 ilk kez ortaya çıktı

0

Samsung, Galaxy A serisi ile önemli başarılara imza atıyor. Farklı bütçelere hitap eden akıllı telefon ailesine yeni bir üye daha katılmaya hazırlanıyor. Uygun fiyatlı Galaxy A11 ile ilgili ilk render görüntüler paylaşıldı. Daha önce ortaya atılan iddialar doğru çıkarsa telefon, Android 10 ile gelecek.

Uygun fiyatlı Galaxy A11 yolda

Kısa süre önce Samsung’un Galaxy A11 isimli yeni modelini Android 10 ile piyasaya süreceği haberi teknoloji basınında yer bulmuştu. Şimdi ise yeni modelin ilk render görüntüleri ortaya çıktı. Android Headlines tarafından ortaya atılan iddiaya göre, aşağıdaki görselde yer alan telefon Galaxy A11.

Samsung, Galaxy S10 ailesinden itibaren Infinity-O ekran tasarımını kullanmaya başladı. Galaxy A serisinde de bu ekran tasarımını Galaxy A51 ve Galaxy A71 modellerinde görmüştük. Şimdi sıra Galaxy A11’e geldi. Ancak, bu uygun fiyatlı telefonun ağabeylerinden farkı kameranın ortada değil de sağ üstünde konumlanıyor olması.

Galaxy A11, Galaxy A01 ile birlikte A ailesinin bütçe dostu modellerinden biri olacak gibi duruyor. Dolayısıyla, yeni modelde de tıpkı Galaxy A01’deki gibi TFT ekran teknolojisi kullanılabilir. Ayrıca iddialar telefonun 6.2 inçlik bir ekran büyüklüğü ile geleceğini söylüyor.

Fotoğrafa baktığımızda dikkat çeken bir diğer detay ise arkadaki parmak izi okuyucusu ve üçlü kamera kurulumu. Henüz net olmamakla birlikte telefonda 3.5 mm kulaklık girişinin de olacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın