Uygun fiyatlı 5G telefon geliyor; Samsung Galaxy A32 5G

0

Samsung kısa süre içinde çok fazla telefon çıkartıyor diye eleştiriliyor olsa da en çok satan telefonlar arasında önemli sayıda telefona ev sahipliği yapıyor. Hâl böyle olunca da Samsung’un piyasaya süreceği telefonlar merak ediliyor. Twitter üzerinden sızıntıları ile bilinen Sudhanshu adlı kullanıcı tarafından sızdırılan telefon Samsung Galaxy A32 5G farklı bir arka kamera kurulumuna sahip görünüyor.

Samsung Galaxy A32 5G hakkında ilk bilgiler

Kılıf sebebiyle sızdırılmış olan telefonun üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağı görülüyor. Telefonda aynı zamanda parmak izi okuyucusu ve şu anda pek çok telefonda yer almayan 3.5mm kulaklık girişi bulunuyor. Telefonun onun dışında genel anlamda pek bir detay hakkında bilgimiz bulunmuyor.

Samsung Galaxy A32 5G-00

Alt kısımda bir kulaklık girişine olarak, USB-C bağlantı noktası, hoparlör ve mikrofon girişi yer alıyor. Burada kullanılan malzemelerle ilgili herhangi bir ayrıntı yok ama görünüşe göre plastik bir yapı ile karlaşmamız oldukça olası duuyor. Yakında telefon modeli hakkında daha fazla detayın ortaya çıkacağını umuyoruz. Bu arada söz konusu sızıntı telefonun kesin görünümünü bize göstermiyor yine de telefon hakkında fikir oluşturmaya yetiyor.

Telefonun uygun fiyatlı olması bekleniyor zira daha önce Galaxy A32 modelinin uygun fiyatlı olacağı aktarılmıştı. Buna ithafen 5G versiyonu da diğer amiral gemisi 5G modellerine göre daha uygun fiyatlı olacak deniyor. Elbette telefon çıkana kadar bu ”uygun fiyat” yakıştırmasının gerçekliğini öğrenemeyeceğiz.

Cevap bırakın