Uygun fiyatılı Nokia C5 Endi ve C2 Tava tanıtıldı

0

HDM Global, Nokia C2 modelinde Tava ve Tennen isimlendirmesine giderken Tennen isimli cihazı perakendeciler aracılığıyla satacak….

HDM Global çatısı altına girdikten sonra yeni modeller duyurmaya devam eden Nokia, uygun fiyatlı yeni telefonlarla geliyor. ABD pazarı için geliştirilen Nokiva C5 Endi ve Nokia C2 Tava / Tennen modelleri ilk olarak uygun fiyatları ve üçlü kamera sistemleri ile dikkat çekiyor.

HDM Global, Nokia C2 modelinde Tava ve Tennen isimlendirmesine giderken Tennen isimli cihazı perakendeciler aracılığıyla satacak. C2 Tava ise Cricket Wireless için özel olarak satılacak.

Nokia C5 Endi özellikleri ile iddialı geliyor… Polikarbonat bir kasaya sahip olan cihaz 6.5 inç büyüklüğümde HD+ ekran ile gelecek. Ön tarafında 8 Megapiksellik tek kamera yer alırken arka tarafta ise üçlü kamera sistemi bulunuyor. Ana kamera 13 Megapiksel çözünürlük sunarken; ultra geniş açılı ikinci kamera 5 Megapiksel, derinlik algılama sensörlü üçüncü kamera 2 Megapiksel çözünürlüğünde. cihazın arka tarafta ayrıca parmak izi okuyucu bulunurken yan tarafında ise Google Asistan düğmesi yer alıyor.

Cihaz Mediatek Helio P22 işlemcisinden güç alırken 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip. 10W hızlı şarj destekli 4000 mAh bataryaya sahip olan telefon 170 dolara satılacak.

Nokia C2 Tava özellikleri bir hayli mütevazı… 5.45 inç ve HD+ çözünürlüğüe sahip olan ekrana ön tarafta 5 Megapiksellik kamera eşlik ediyor. Arka tarafta ise 8 megapiksellik ana kamera ve 2 Megapiksellik derinlik alıgılama sensörü bulunuyor. 2 GB RAM ve 16 7 32 GB depolama alaına sahip olan cihaz 70 dolara satılacak.

Cevap bırakın