Usain Bolt Epson’ın reklam yüzü oldu

0

Epson, ilk alımda 3 yıllık mürekkeple gelen ve yüzde 90 tasarruf sağlayan yazıcı serisi EcoTank’ı, dünyanın en hızlı insanı Usain Bolt ile tanıtıyor. Şimdiye kadar 60 milyon adet satılan EcoTank, evden çalışmanın arttığı dönemde kullanıcılara maliyet avantajı sağlıyor…

Epson, dünyanın en hızlı insanı olarak da bilinen Usain Bolt ile Avrupa ve Türkiye bölgesini kapsayan bir işbirliği başlattığını duyurdu. Sekiz Olimpiyat altın madalyası sahibi olan ve tüm zamanların en iyi kısa mesafe koşucusu olarak kabul edilen Usain Bolt, Epson’ın kartuşsuz EcoTank yazıcıları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan kapsamlı kampanyanın yüzü olacak.

Usain Bolt, İngiltere ve Almanya’da başlayacak olan televizyon reklamı kampanyasının yıldızı olmanın yanı sıra, Avrupa ve Türkiye bölgesinin geri kalan noktalarında reklam panolarında, web sitelerinin reklam bantlarında, büyük perakende mağazalarının satış noktalarında ve sosyal medyada Epson EcoTank ile birlikte yer alacak. Bolt, Epson’ın EcoTank yazıcılarının sunduğu üç yıla kadar kartuşsuz, zahmetsiz baskı imkanını, kendine özgü neşeli yorumuyla ‘Doldur ve takılmana bak’ sloganıyla anlatacak.

60 milyon EcoTank satıldı

2010 yılında piyasaya çıkışından itibaren dünya çapında 60 milyondan fazla EcoTank yüksek kapasiteli mürekkep depolu yazıcı satıldı. EcoTank, müşterilerin baskı maliyetlerini yüzde 90’a kadar azaltmalarını sağlıyor2. Çünkü yazıcılar, kartuş yerine yüksek verimli mürekkep şişeleri ile geliyor. Epson, sık baskı alınan evler ve küçük ofisler için sayfa başına ultra düşük maliyetle zahmetsiz baskı sağlayan ödüllü EcoTank yazıcı serisini yakın zamanda yeniledi.

Cevap bırakın