Ünlü tasarımcı Ross Lovegrove’un imzası ile yeni KEF Mu3

0

Gerçeğe en yakın müzik keyfinin yaşanmasını sağlayan KEF, Mu3 aktif gürültü engelleyici true wireless kulak içi kulaklıklarıyla müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor…

1961’de sadece akustik kalitede ürünler geliştirmek amacıyla kurulan İngiltere merkezli Kent Engineering & Foundry (KEF), 50 yılı aşkın süredir dünyanın her yerindeki gerçek müzik tutkunları için yüksek performanslı ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF’in tüm ses deneyimini üzerinde topladığı Mu3’nun şık tasarımının altında ise ünlü tasarımcı Ross Lovegrove’un imzası var.

Gerçeğe en yakın müzik keyfinin yaşanmasını sağlayan KEF, Mu3 aktif gürültü engelleyici true wireless kulak içi kulaklıklarıyla müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Mu3, nüans ve ayrıntıyı korurken, dış gürültüyü ortadan kaldıracak şekilde ayarlanan aktif gürültü engelleyici özelliğiyle müziğe hayat veren ayrıntıları etkilemeden çevresel sesleri yok ediyor.

İddialı özellikler…

“Ambient Mod” ile çevrede olan bitenin farkında olmanız gereken durumlarda kusursuz bir müzik dinleme deneyimi sunan ürün, 5 dakikalık hızlı şarj ile 1 saatlik kullanım sağlayan özelliğiyle de pratik bir çözüm sunuyor.

Bas ve yüksek tizlerde, hareket halindeyken bile saf ve doğru sese ulaşılmasını sağlayan Mu3, müziğin ince nüanslarını ortaya çıkarıyor.

Cevap bırakın