Ünlü müzisyen Alan Walker ASUS ROG’a ilham oldu

0

ASUS, yeni bir projeye imza attı ve dünyaca ünlü müzik yapımcısı Alan Walker ile sıra dışı bir iş birliği gerçekleştirdi.

İş birliği kapsamında, ROG (Republic of Gamers) serisinin en son üyelerinden olan ve en güçlü 14” boyutundaki dizüstü bilgisayar olarak tanıtılan Zephyrus G14, Alan Walker’ın aykırı stilinden ilham alınarak yeniden tasarlandı.

Belirli sayıda üretilen “Zephyrus G14 AW SE” isimli cihaz, Alan Walker’a ait resmi YouTube hesabından canlı olarak yayınlanan etkinlikle tanıtıldı. Yayın, canlı olarak 20 binden fazla Alan Walker hayranı ve ASUS takipçisi tarafından izlendi.

Alan Walker’ın dokunuşlarıyla eşsiz bir tasarım haline gelen Zephyrus G14 AW SE, siyah ve mavinin birleşiminden oluşan özel rengi ve yenilikçi detaylarıyla göz dolduruyor. Açılışında Alan Walker animasyonuyla karşılayan cihaz, özelleştirilmiş klavye tuşlarına ve en yeni touchpad’e sahip.

Yalnızca 1,7 kg ağırlığında olan cihaz, birinci sınıf hafif magnezyum alaşımlı kasası ve sahip olduğu AMD Ryzen R9-5900HS CPU ve son nesil GPU ile oyunlarda oldukça iddialı. 2560×1440 piksel çözünürlüğünde görüntü sunan ve sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan cihaz sadece oyuncular için değil, fotoğraf,müzik ve görsel tasarım işleriyle uğraşan kullanıcıların da tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Zephyrus G14 AW SE özel serisi, kullanıcısına dünyanın en güçlü 14 inç oyun dizüstü bilgisayarının yanında Alan Walker markalı birbirinden farklı aksesuarlar da sunuyor.

Cevap bırakın