Uncharted: The Lost Legacy’de sevindiren gelişme

0

uncharted-the-lost-legacy

Geçtiğimiz yıl duyurulan Uncharted: The Lost Legacy ek paketi için sevindiren bir bilgi paylaşıldı. Sony Türkiye, yapımın Türkçe dil desteği ile geleceğini kendi Facebook sayfası üzerinden duyurdu.

Türkiye’de Uncharted: Kayıp Miras adıyla yayınlanacak olan ek paket, Türkçe seslendirme, Türkçe menüler gibi oyun severlerin yüzünü güldürecek özelliklere sahip olacak. Öte yandan 10 saati bulan uzun senaryosu ile başlı başına bir oyun maiyetindeki yapıma dair çıkış tarihi ve tanıtım videosu da paylaşıldı.

PlayStation Blog üzerinden verilen bilgiye göre Uncharted: The Lost Legacy için çıkış tarihi 23 Ağustos 2017. Kutulu ve dijital olarak PlayStation 4/PlayStation 4 Pro için yayınlanacak oyunun uzun bir senaryonun yanı sıra çoklu oyuncu modu da olacak. Böylelikle adeta yeni bir Uncharted deneyiminin oyun severleri beklediğini belirtmek gerek.

Oyuna dair bazı ipuçları da aktarıldı. Örneğin Chloe Frazer karakterini başrolde göreceğiz. The Lost Legacy’de Nathan Drake karakteri olmayacak, ancak bu ismin oyun sırasında sıklıkla duyulacağını ifade edelim. Ve haberin devamında son derece ilgi çekici sahnelere sahip yeni Uncharted: The Lost Legacy tanıtım videosu yer alıyor. İzlemenizi tavsiye ediyoruz. İyi seyirler…

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın