Uncharted 4 The Lost Legacy DLC’si duyuruldu

0

ekran_resmi_2016-12-05_13_44_30

Popüler serinin en son oyunu Uncharted 4 için yeni bir DLC (ek paket) duyuruldu, ayrıca bir de video yayınlandı. Uncharted: The Lost Legacy adıyla gelen ek içerik, yeni ve ilginç hikayesi ile ilgi göreceğe benziyor. İşte detaylar…

Uncharted 4 The Lost Legacy ek paketi yayınlandı. Video oyununun hikaye ek paketi ile ilgili bir de video yayınlanırken ilk yorumlar olumlu yönde oldu. Haberin devamında izlenebilen video son derece gizemli öğelerle dolu.

Oynanış videosu şeklinde gelen tanıtım içeriğinde gizem ön planda. Orta Doğu atmosferi ile başlanıyor, ana karakter kendisini gizliyor ve usulca ilerlediği görülüyor. Tansiyonu yükselten enstanteneler söz konusu. Derken karakterin daha önceleri de yapımda görünen Chloe olduğu anlaşılıyor.

Bir yan karakter olan Chloe, The Lost Legacy’de kendi hikayesi ile boy gösterecek. Bir diğer öne çıkan detay da ana yapımın kötü karakterleri arasında yer alan Nadine’in de görünmesi. En nihayetinde ise Uncharted 4 The Lost Legacy ek paketi heyecan dolu birkaç ekstra saat vaat ediyor.

Özellikle Noel ve Yılbaşı öncesinde evinde daha fazla vakit geçirmeye hazırlanan birçok oyuncunun, söz konusu ek içeriği edinmek istemesi bekleniyor. Bununla birlikte DLC’nin ne zaman çıkacağı henüz net değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın