Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunUncharted 4 için resmi çıkış tarihi açıklandı

  Uncharted 4 için resmi çıkış tarihi açıklandı

  Naughty Dog

  Köklü bir video serisi olan Uncharted, geliştiricisi Naughty Dog için önem taşıyan yapımlar arasında. Serinin son halkasının Uncharted 4: A Thiefs End adıyla geleceği kesinleşmiş, ancak çok fazla detay paylaşılmamıştı. Sonunda beklenen haber geldi ve yapımın çıkış tarihi, çeşitli detaylar eşliğinde açıklandı.

  Uncharted 4: A Thiefs End, 18 Mart 2016 tarihinde oyun severlerle buluşuyor. Oyunun çıkış tarihi duyurusuyla birlikte bazı detayları da paylaşıldı. Yapım, normal versiyonunun yanı sıra iki ayrı özel sürüm ve bir oyun içi bazı ek özellikler içeren Deluxe Edition sürümü ile geliyor.

  Special Edition olarak adlandırılan Uncharted 4: A Thiefs End paketi, Blu-Ray diskin dışında 48 sayfalık özel ciltli bir kitap da içeriyor. ABD için 79,99 dolar fiyat etiketli sürümde ayrıca üzerinde ‘Naughty Dog Points’ yazan mini sticker bulunuyor.

  Ekran_Resmi_2015-09-01_10_22_07

  Libertalia Collector Edition adlı sürümde ise özellikle kutu tasarımı dikkat çekiyor. İçinde ise hoş sürprizler var. Yaklaşık 30 santimlik Nathan Drake heykeli bunlar arasında öne çıkıyor. Special Edition’daki kitabın yanı sıra dah büyük bir sticker da oyun severleri bekliyor. İlgili sürüm için belirlenen ABD fiyatı 119,99 dolar. İki özel kutulu Uncharted 4 sürümünün de Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi yok.

  Nispeten daha klasik kutulu iki ayrı paketle daha gelecek yapımda, Deluxe Edition versiyonu multiplayer paketleri ve multiplayer özelleştirme kilidi gibi oyuniçi bazı ek özellikler bulunacak. Diğer sürüm ise sadece oyunu içerecek.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN