Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiUncharted 4: Bir Hırsızın Sonu için bekleyiş bitiyor!

  Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu için bekleyiş bitiyor!

  1462802757_113234_rp1

  Ünlü oyun firması Naughty Dog imzası taşıyan Uncharted serisinin en yeni yapımı Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu için bekleyiş sona erdi, yapım kısa süre içerisinde Türkiye’de satışta.

  PlayStation Türkiye tarafından düzenlenen lansmanla Türk basın mensuplarına tanıtımı gerçekleştirilen oyun, dünyayla aynı anda ülkemizde satışa sunuluyor.

  Sony Eurasia A.Ş. PlayStation Grup Ürün Müdürü Mustafa Yiğit, etkinlikte yaptığı konuşmada “Sony olarak, Türkiye’nin artık bir oyun ülkesi konumuna geldiğine inanıyoruz. Türkiye’nin bu konumunu daha da güçlendirmek ve ülkemizi, oyun endüstrisinde bir marka haline getirmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Oyuncuların oyunlara en avantajlı koşullarda ulaşması ve oyun zevkini en üst düzeyde yaşaması için çalışıyoruz. Bu kapsamda Türkçeleştirme çalışmalarına büyük önem veriyor ve hatırı sayılır yatırım yapıyoruz. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nu da, tıpkı serinin diğer oyunları gibi Türkçe dublaj ve orijinal seslendirmeyle oynamak isteyenler için Türkçe altyazı seçenekleriyle sunuyoruz.” dedi.

  Uncharted 3: Drake’s Deception’da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakıyor. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım istiyor ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunarak kaderinin yönünü değiştiriyor. Kaptan Henry Avery’nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için yola koyuluyor. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuları Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor. Yapım Türkçe dil desteğiyle geliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN