Umbrella Corps, Sony PS4 ve PC’ye geliyor [Kaçın!]

0

Ekran_Resmi_2016-01-26_17_08_52

Call of Duty ve Battlefield iyi ama alternatifler de söz konusu. İddialı bir fps oyununa hazır mısınız?

Biraz Battlefield/Call of Duty biraz da Resident Evil! Aklınıza savaş oyunlarına gelen zombi modlarının gelmiş olmasını doğal karşılamak gerek. Ancak bir oyun geliyor ve hiç de öyle yerinizde bekleyip kendinizi bir engelin arkasına atmanıza izin vermiyor; bu oyun için ileri atılmalı ve savaşmanız bekleniyor.

Yılın en iddialı fps oyunlarından biri olması beklenen Resident Evil: Umbrella Corps için ikinci tanıtım videosu da yayınlandı. Heyecan dolu videonun haberin devamında sizi beklendiğini, elbette bir yaş sınırı uyarısında bulunacağımızı da belirtmemiz gerekiyor. Bu video kesinlikle küçük çocuklara göre değil!

Capcom ve Unity işbirliği ile geliştirilen yapım, Resident Evil serisinin iyiden iyiye düşüşe geçen ilgi düzeyini yeniden tırmandırmayı hedefliyor. Oyun, çevrimiçi modu sayesinde bir ekip ortaya çıkarıp düşmanları ve hastalıklı yaratıkları yok etme temasına dayanıyor. Ayrıca serinin doğasının devamı olarak tek kişiyle de bir hikaye modu üzerinden oynamayı mümkün kılıyor.

Ekran_Resmi_2016-01-26_17_11_06

PS4 ve PC için gelecek

Oyunda sadece ‘yürüyen ölülerle’ değil, elinde ciddi seviyede tahrip etkisine sahip silahlar bulunduran diğer düşmanlarınızla da mücadele etmeniz bekleniyor. Mayıs ayında yayınlanacağı açıklanan oyunun fiyatının da oldukça makul olacağı müjdesini verelim. 29.99 dolar şeklinde bir ABD fiyatı ile geleceği duyuruldu. Öte yandan yapımla ilgili ilginç detaylar arasında Xbox için çıkış yapmaması da geliyor. Umbrella Corps, sadece PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlanacak.

Cevap bırakın