Ultra-ince laptoplar için en hızlı işlemci açıklandı

0

AMD Ryzen 3000 Serisi Mobil İşlemcilerin ultra-ince laptoplar için en hızlı işlemci olduğu kaydedildi. İşte detaylar…

12nm üretim teknolojisi üzerine inşa edilen yeni AMD Ryzen 3000 Serisi Mobil İşlemciler, sınıfının en iyisi performansı, daha iyi eğlence deneyimi ve özelliklerinin yanında, rakiplerine göre yüksek performans geliştirmeleri de sunuyor.

Yeni AMD Ryzen mobil işlemciler şu özellikleri barındırıyor:

  •    Wake on Voice, Modern Standby, akıcı PC oyunları ve 4K HDR Streaming yeteneği gibi eğlenceli ve ilgi çekici özellikler
  •    10 saate kadar video oynatımı sunan pil ömrü
  •    AMD Ryzen 7 3700U, medya düzenlemeyi Intel Core i7-8550U’dan %29’a kadar daha hızlı yaparken, and the AMD Ryzen 5 3500U ise web sayfalarını Intel Core i5-8250U’dan %14’e kadar daha hızlı yükleyebiliyor

Kullanıcılar, ilk 2. Nesil Ryzen Mobile ile güçlendirilen laptopları 1. Çeyrekten itibaren alabilecekler, ayrıca 2019 yılı boyunca yeni sistemler de piyasaya sürülecek. Bu yeni laptoplar, bu yıl içerisinde Acer, ASUS, Dell, HP, Huawei, Lenovo ve Samsung tarafından satışa sunulacak.

2019’un ilk çeyreğinde AMD, AMD.com üzerinden tüm Radeon Vega Grafikli Ryzen İşlemciler için düzenli Radeon Software Adrenalin güncellemeleri sunacak. Böylece yeni oyunlar ve özellikler, gelişmiş performans ve daha güçlü kararlılık için sık destek sağlanacak.

Cevap bırakın