Ultimate Ears, Boom 3 ve Megaboom 3 Bluetooth hoparlörlerine Spotify desteği ekledi!

0

Artık, Spotify kullanan Android kullanıcıları, Spotify uygulamasını kontrol etmek için Ultimate Ears BOOM 3 ve MEGABOOM 3 Bluetooth hoparlörlerindeki Magic Button’u kullanabilecek…

Spotify, şüphesiz dijital yaşamın önemli argümanlarından biri. Yolda, evde, iş yerinde, spor yaparken, her yerde müzik dinleme imkanı sunan platform, aynı zamanda ücretsiz olarak da kullanılabiliyor. Geniş müzik arşiviyle dikkat çeken müzik akışı platformunun donanıma dönük geliştirmeleri de son dönemde arttı. İşte bunlardan sonuncusunda Ultimate Ears, Boom 3 ve Megaboom 3 Bluetooth hoparlörlerine Spotify desteği ekledi.

Ultimate Ears, en sevilen şarkılara erişmeyi ve müziği kontrol etmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaya devam ediyor. Spotify kullanan Android kullanıcıları, Spotify uygulamasını kontrol etmek için artık Ultimate Ears BOOM 3 ve MEGABOOM 3 Bluetooth hoparlörlerindeki Magic Button’u kullanabiliyor.

Tek bir düğme ile Spotify

Kullanıcılar, BOOM 3 ve MEGABOOM 3’te sunulan Magic Button sayesinde tek bir düğmeye dokunarak, Spotify oynatma listelerine, Podcast’lere erişebiliyor, doğrudan hoparlörün üzerinden çalmayı, duraklatmayı ve müziği değiştirmeyi sağlayabiliyor. Magic Button halihazırda Apple Music ve Deezer Premium ile birlikte çalışıyor.

Ultimate Ears kullanıcıları, Magic Button’u Spotify ile birlikte kullanmak için Ultimate Ears tarafından ücretsiz sunulan Boom ve Meaboom uygulamalarını indirebilirler.

  • MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun Bluetooth hoparlörleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın