UFC 4 Kariyer Modu: Artık dövüş tekliflerini geri çevirebileceksiniz

0

UFC’nin yeni oyununda oyuncular, artık daha fazla seçim yapabilecekler. Ama bu seçimlerin tabii ki sonuçları da olacak! İşte detaylar…

EA’nın da doğruladığı habere göre UFC, artık dövüş tekliflerini geri çevirmenize imkân tanıyacak. Oyuncular kendilerinden daha güçlü bir dövüşçüden meydana okuma aldığında ya da henüz dövüşmeye hazır hissetmediklerinde teklifi geri çevirme hakkına sahip olacaklar. Ancak yeniliklerden bir diğeri de şu ki, çok fazla dövüş teklifini geri çevirdiğinizde UFC kontratınızı iptal edebilecek ve sizi daha alt liglere gönderebilecek.

UFC yöneticilerinden Brian Hayes, yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “Kariyer modunda odaklandığımız en önemli şeylerden biri de oyunculara daha fazla seçenek sunmak ve bu seçeneklerin sonuçlarının kendilerine ve kariyerlerine etkisi olmasını sağlamaktı.”
Dolayısıyla oyuncuların dövüş tekliflerini reddetmeden önce iki defa düşünmesi gerekecek.

Karakter geliştirmede yenilikler…

Öte yandan oyunda karakterinizi geliştirme konusunda da bazı yenilikler bulunacak. Dövüşlerdeki saldırı tarzınız ve hareketleriniz gelişiminizde oldukça önemli hale geliyor. Eğer tekdüze bir dövüşçü olmak istemiyorsanız, dövüşlerde farklı kombinasyonlar ve teknikler kullanarak diğer özelliklerinizi de geliştirmeniz gerekecek.

Cevap bırakın