Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunUEFA EURO 2024 heyecanı konsol ve PC’ye geliyor!

  UEFA EURO 2024 heyecanı konsol ve PC’ye geliyor!

  Futbol fanatikleri EA SPORTS FC 24’te ve 12 Haziran’da EA SPORTS FC Mobile’da ücretsiz* bir güncelleme ile futbol tarihinde kendi sayfalarını açacaklar.

  Electronic Arts, yaklaşan UEFA EURO 2024 turnuvası öncesinde EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için Festival of Football güncellemesini duyurdu. Bu ücretsiz oyun içi güncellemeyle futbol fanatikleri PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve EA SPORTS FC Mobile’da gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını ve 24 nitelikli federasyonun tamamını (ve daha fazlasını) deneyimleyebilecekler.

  EA SPORTS FC Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Grup Genel Müdürü Nick Wlodyka, “Her yıl büyük bir heyecan, olağanüstü bir rekabet ve unutulmaz anlar yaratan UEFA EURO 2024’ü EA SPORTS FC için sunmaktan daha fazla heyecan duyamazdık” dedi. “Bu oyun içi güncelleme ile taraftarlar Avrupa’nın en iyi oyuncularından bazılarıyla birlikte tarih yazabilir, 24 federasyonun tamamı ve çeşitli otantik formalar, gerçek stadyumlar, oyun modları ve daha fazlası aracılığıyla ikonik rekabet deneyiminin her detayını ve heyecanını yaşayabilirler.”

  EA SPORTS FC 24, milli takım formalarından, gerçek stadyumlara ve Avrupa’nın en iyilerinin yüzlerini uluslararası sahneye taşımak için güncellenmiş yıldızlara kadar turnuvanın otantik ayrıntılarını yansıtan sürükleyici bir UEFA EURO 2024 deneyimi ile oyuncuları, Almanya’da sahaya çıkarıyor.

  UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, “UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC’ye dahil edildiğini duyurmaktan ve yaklaşan eEURO finallerinin bir parçası olarak yer aldığını görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “EA SPORTS FC’nin küresel erişimi, milyonlarca taraftarın turnuvayla daha önce hiç olmadığı gibi bağlantı kurmasına ve deneyimlemesine ve favori uluslarını grup aşamasından eleme maçlarına kadar sanal olarak yönetmesine olanak tanıyacak.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN