Ucuz iPhone X özellikleri ortaya çıktı!

0

Birçok kişi Eylül ayında yeni iPhone modellerini bizlere tanıtacak. Bu modeller arasında bir tanesi herkesin dikkatini çekmiş durumda. Ucuz iPhone X nasıl olacak? İşte gelen son bilgiler.

Ucuz iPhone X ekran boyutu belli oldu!

6.1 inç büyüklüğündeki LCD ekrana sahip olan, serinin en alt modeli, popüler kılıf üreticisi Ghostek aracılığıyla sızdırıldı. Uygun bir fiyatla gelmesi beklenilen 6.1 inç iPhone X modeli, ortaya çıkan görsellere göre daha geniş bir çentiğe ve iPhone X‘a kıyasla nispeten daha kalın çerçevelere sahip.

Ucuz iPhone X

Buradaki çentikte Face ID için gerekli sensörlerin yer alacağını da modelde Touch ID’nın bulunmamasından rahatlıkla söyleyebiliriz. 3D Touch özelliğinin de olmayacağı iddia edilen modelde alüminyum bir kasa ve 3 GB RAM olması bekleniyor. Batarya tarafında ise iPhone X modelinde gördüğümüz L tasarım yerine dikdörtgen bir batarya tercih edilecek.

Arka panelde ise standart iPhone modellerinde gördüğümüz tekli kameraya çok benzer bir tasarım bulunuyor. Bakalım cihaz, tanıtıldığında gerçekten de bu özelliklere sahip olacak mı?

Cevap bırakın