Üçüncü nesil AirPods ile tanışın

0

Yeni AirPods; uzamsal ses teknolojisi, iddialı ses kalitesi, daha uzun pil ömrü ve yepyeni bir tasarıma sahip…

Apple, uzamsal ses teknolojisine sahip, gelişmiş özellikler ve yeni konturlu tasarımıyla ideal bir deneyim sunan üçüncü nesil AirPods’u duyurdu.

H1 çipin gücünü Apple tasarımı akustik sistemle bir araya getiren yeni AirPods, bilişimsel ses teknolojisini kullanarak Adaptif EQ özelliğine sahip yenilikçi bir ses kalitesi sunuyor.

Kullanıcılar Apple Music’te, fimlerde ve TV programlarında Dolby Atmos özellikli uzamsal ses teknolojisinden dinamik kafa izleme özelliğiyle birlikte yararlanabiliyor. Tere ve suya dayanıklı yeni AirPods’da, müziği ve telefon aramalarını kolay ve pratik bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan bir kuvvet sensörü bulunuyor.

Daha uzun pil ömrü, altı saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kullanışlı şarj kutusuyla toplam dinleme süresi 30 saate kadar ulaşıyor. AirPods (3. nesil),  26 Ekim Salı gününden itibaren mağazalarda yerini alacak.

Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, “AirPods; çığır açan tasarımı, olağanüstü ses kalitesi ve yaşattığı sihirli deneyimle kablosuz kulaklıkları sonsuza dek değiştirdi,” diyor ve ekliyor: “Yeni nesil AirPods’u sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni nesil AirPods’da Adaptif EQ ve dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses teknolojisi sayesinde sağlanan benzersiz bir ses kalitesinin yanı sıra, Apple aygıtları arasında kusursuz etkileşim olanağı bulunuyor. Böylece dünyanın en çok satan kulaklığı daha da iyi hale geliyor.”

Cevap bırakın