Ücretsiz PES 2019 Lite ile tanışın

0

PES 2019’un daha az özellik barındıran ‘Lite’ sürümü, çok kısa bir süre sonra ücretsiz olarak oynanabilecek. İşte detaylar…

Oyun meraklıları açısından ‘ücretsiz’ veya ‘indirimli’ yapımların keyifli haberlere merkez oluşturduğu bilinir. Üstelik bu oyunlar arasında fenomenler varsa heyecan ve mutluluk katsayısı daha da artar. Pro Evolution Soccer (PES) oyunlarının arkasındaki şirket Konami, yüzleri güldüren bir duyuruya imza attı ve geçtiğimiz sene yaptığı gibi bu yıl da müjdeyi verdi.

Buna göre PES 2019’un daha az özellik barındıran ‘Lite’ sürümü, PES 2018 Lite’da olduğu gibi ücretsiz olarak oynanabilecek. PES 2019’un MyClub modunu esas alan PES 2019 Lite, 13 Aralık 2018 itibarıyla Xbox One, PC ve Sony PlayStation 4 (PS4) üzerinden ücretsiz indirilip oynanabilecek. Yani bekleyiş sadece birkaç günle sınırlı.

Elbette tam anlamıyla bir PES 2019 deneyimi sunulmayacak, ancak birden fazla oyuncunun dostluk maçları yapabilmesi gibi heyecan verici özellikler söz konusu olabilir. FIFA 19’un büyük ağırlık kazandığı günümüzde PES’in kısıtlı da olsa bir sürümünü deneyimlemenin, oyuncuların oyunun tüm özelliklerini içeren nihai sürümüne yöneltebileceği düşünülüyor olsa gerek.

Videosu yayınlandı

Bu arada dikkate değer ve bir hayli hareketli PES 2019 Lite videosu da yayınlandı. Haberin devamında ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
İyi seyirler dileriz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın