En popüler ücretsiz mobil uygulamalar

0

Bu yazıda sizin için seçtiğim en popüler mobil uygulamaları sıralıyorum. Listemi oluştururken, önereceğim mobil uygulamaların hem Android hem de iOS platformunda bulunmasına dikkat ettim. Gelin şimdi hemen listeme giren uygulamalara birlikte göz atalım.

ucretsiz-mobil-uygulamalar

musical.ly

Listenin başında kullanıcıların şarkılara eşlik ederek kendi video kliplerini oluşturup paylaşabildiği musical.ly var. Uygulama içerisindeki müzik ve ses kütüphanesinin yanı sıra eğlenceli çıkartmalar ve filtreleri kullanarak kendis video klibinizin yönetmeni olabilirsiniz. Pop, rock, rap, elektronik, R&B tarzında çok sayıda parça yeteneğinizi göstermeniz için sizi bekliyor.

  • musical.ly uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

ucretsiz-mobil-uygulamalar

Helix Jump

Listemin ikinci sırasında ise adeta bağımlılık yapan Helix Jump adlı oyun var. Oyunda, yukarıdan düşen bir topun kulenin silindirlerindeki renkli alanlara temas etmeden en alt kata inmesini sağlamanız gerekiyor. Oyun, silindirleri sağa sola kaydırarak oynanıyor. Zengin görsel efektlere sahip olan Helix Jump, rekor denemelerine başlamanız için sizi bekliyor.

  • Helix Jump uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

ucretsiz-mobil-uygulamalar

Kafa Topu 2

Listemin üçüncü sırasında ise, futbol heyecanını ekranınıza taşıyan Kafa Topu 2 var. Oyunda milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynayarak, şampiyonluğa uzanan basamakları tırmanmaya çalışacaksınız. Oyunda hayalinizdeki futbolcuyu oluşturmak içinse onlarca farklı karakter ve aksesuar seçeneği mevcut. Kafa Topu 2 ile hemen kendi takımınızı oluşturup başlama vuruşu yapabilirsiniz.

  • Kafa Topu 2 uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

ucretsiz-mobil-uygulamalar

Love Balls

En popüler ücretsiz mobil uygulamalar listesinin dördüncü sırasında, iki farklı topu buluşturmak için çizimler yapmanızı gerektiren farklı bir oyun olan Love Balls var. Her yaş grubu için uygun olan Love Balls, oynanması biraz beceri isteyen ancak alıştıkça seveceğiniz bir oyun. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve yüksek skora ulaşmayı deneyebileceğiniz bu oyuna bir şans verin.

  • Love Balls uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

ucretsiz-mobil-uygulamalar

Muhteşem Sultan

Listeme giren son ücretsiz mobil uygulama ise bir Osmanlı Sultanı’nın Topkapı Sarayı’ndaki günlük hayatını kullanıcılara yaşatma iddiasında olan Muhteşem Sultan adlı oyun. 629 yıllık tarihte, 3 kıta, 7 deniz ve 50 ülkeye hükmeden geçmişe sahip olan Osmanlı İmparatorluğu’nu bu oyunda siz yöneteceksiniz. Tüm Avrupa fetihleri ve gerçek haritalarla Osmanlı Devleti’nin gücü ve ihtişamı sizi bekliyor.

  • Muhteşem Sultan uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size, en popüler ücretsiz mobil uygulamalar hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Cevap bırakın