Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz İnternet Siteleri

Bedava film izlenebilecek internet siteleri

      Günümüzde internet trafiğinin büyük bir kısmını video trafiği oluşturuyor. Özellikle cep telefonu kullanımının arttığı zamanınızda, internetten film izlemekte oldukça popüler hale gelmiş durumda. Ev rahatlığında ve aynı zamanda internet zararlılarından da uzak bir ortamda hele bir de ücretiz film izlemeyi kim istemez. Sadece evde değil mobil ortamlardan da günün her saatinde ve her yerden ücretsiz film izlenebilecek internet portalları bulunuyor. Bu haftaki ” Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz İnternet Siteleri ” konu yazımda, internet ortamında güvenle film izlenebilecek sitelerden bahsedeceğim.

Tubi’den Ücretsiz Aksiyon Filmleri

      Tubi’de ücretsiz film seyretmek için üye olmanız gerekmiyor. Sitede video kalitesi iyi olmasına rağmen tutarsızlıklar da olabiliyor. Site içinde filmleri kategorilerine göre listeleyip, popülerliğine göre sıralıyorsunuz. Servisin çoklu video oynatma seçeneği bulunuyor. Tubi, Avrupa’da bazı ülkelerde kullanılamıyor. Platformda bazen aksiyon film kategorisi sıralamasında sorunlar yaşanabiliyor.

      Sitenin kullanımı kolay ve HD filmler sunuluyor. Aynı zamanda  alt yazı ve tam ekran modunu da destekliyor.

Vudu’de Ücretsiz Aksiyon Filmleri

      Vudu, yüksek kaliteli film izleyebileceğiniz bir film platformu olarak öne çıkıyor. Servise sık sık yeni filmler ekleniyor. Platformda ücretsiz film izleyebilmek için üye olmak gerekiyor. Platformda bütün filmler ücretsiz olmamakla birlikte, ücretsiz filmlerde reklam gösteriliyor.

Popcornflix’te Ücretsiz Filmler

      Popcornflix platformundan film izlemek her ülke için izinli olmadığından VPN servisi ile siteye bağlanmak gerekiyor. Sayfada çoğunlukla yeni filmler yayınlanıyor. Platformda aynı zamanda çocuklar içinde ayrı bir bölüm bulunuyor. Sitede filmleri indirme seçeneği bulunmuyor ve film izlenirken reklam gösteriliyor. Serviste aksiyon filmlerinde filtreleme özelliği de bulunmuyor. Sitede yaklaşık 250 adet aksiyon filmi bulunuyor. Filmler arasında  filtreleme yapılamadığı için sadece başlığa göre arama yapılabiliyor.

Yidio’da Ücretsiz Filmler

      Yidio platformundaki filmler diğer film sitelerinin linklerinden oluşuyor. Sitedeki filmleri izlemek için üyelik gerekmiyor. Sitede bütün filmler ücretsiz olmamakla birlikte, ücretsiz filmleri bulmak için film linklerini tıklayıp gelen ekrandaki  ” ücretsiz izlenebilir ” ibaresini göre devam etmek gerekiyor. Filmlerin kalitesi iyi olmakla birlikte tutarsızlıklar da olabiliyor.

YouTube’da Ücretsiz Filmler

      YouTube’da filmler sık sık güncelleniyor. Başka herhangi bir platformda bulunamayacak eski filmler ve şovlar bulunabiliyor. Platformda filmler telif hakkı nedeniyle kaldırılabiliyor. Filmler aynı zamanda birden fazla parçaya bölünebiliyor. Filmler türlerine göre kategorilerine ayrılmadığından aksiyon filmlerine de filtre uygulanamıyor.

      Yazıda kullanılan imajlar ilgili servislerin web sayfalarından alınmıştır. Listelenen platformlar ilgili firmaların tescilli ticari markalarıdır.

      Twitter takip için @salihertugrul

Cevap bırakın