Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiEn iyi ücretsiz dizi ve film siteleri

  En iyi ücretsiz dizi ve film siteleri

  Teknoloji ve internetin gelişmesiyle birlikte televizyon dışında dizi ve film izlemede büyük artış yaşandı. Televizyon dışında hizmet veren platformlar, uzun süredir hayatımızda ön planda duruyor. Ücretli ve ücretsiz olarak ayrılan birçok uygulama günümüzde mevcut. Biz de bugün yalnızca ücretsiz platformları tarayarak en iyilerini sizin için listeledik. Ücretsiz dizi ve film hizmeti veren platformlar için dikkat edilmesi gereken önemli nokta yasa dışı yerler olmamaları. Yasa dışı hizmet sağlayan siteler, zaten emek hırsızlığı yaptığı için sık sık telif nedeniyle kapanıyor ya da isim değişikliğine gidiyor.

  Ücretsiz film ve dizi siteleri

  Ücretsiz dizi ve film siteleri için unutmamanız gerekiyor ki reklamlar karşımıza sık sık çıkabilir. Zaten bu durum, ücretsiz hizmet veren platformlar için kaçınılmazdır. Peki ücretsiz hizmet veren en iyi dizi ve film siteleri hangileri? Herhangi bir sıralama yapmadığımız listeye hep birlikte göz atalım.

  puhutv

  Puhutv, yerli ve yabancı yapımları bir arada barındıran masaüstü ve uygulama erişim yapılan bir dizi ve film bir platformu. Burada ücretsiz ve reklamlı olarak eski ya da güncel birçok yapım yer alıyor. Puhutv’de güncel ve eski TV dizilerinin yanında bir de sadece kendi için hazırlanmış özel yapımlar da bulunuyor. Platformun çocuklar için özel bir kategorisi de mevcut.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN