Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürÜcretsiz 2 GB Google Drive depolama alanı kazanmak ister misiniz?

  Ücretsiz 2 GB Google Drive depolama alanı kazanmak ister misiniz?

  Google’dan 2 GB Google Drive depolama alanı hediyesi kazanmak ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey Google hesabınıza giriş yapıp sadece 1 dakika sürecek işlemleri tamamlamak. Bunun için öncelikle hesabınıza giriş yapın, mail hesabınız açıkça doğrudan girin. Ardından aşağıda göreceğiniz sekmeye ardından da ‘Hesabım’a tıklayın.
  Ekran_Resmi_2016-02-09_13_09_31Hesabım, giriş için sizden şifrenizi isteyecek, girin. Ardından aşağıda yer alan ekranla karşılaşacaksınız. ‘Oturum Açma ve Güvenlik’ bölümünde alttaki ‘Başlayın’a tıklayın. Sizi bazı onaylamanız gereken seçenekler karşılayacak. Burada -şifrenizi en son ne zaman değiştirdiniz-, -1 ay önce- gibi hem soru, hem yanıt içeren kısımlar var.

  Amaç ise kullanıcının bunları doğrulaması. Ardından da işlem tamamlanıyor ve Google tarafından 2 GB’lık ücretsiz Drive depolama alanı sunuluyor. 2 GB’lık ekstra, hemen aktif olmuyor, bir süre sonra hesabınıza giriş yapıp güncellenmiş (artırılmış) Google Drive hesabınızla karşılaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Geçtiğimiz seneki kampanyada 2 GB’lık kısmın mevcut Google Drive depolama alanına eklenme süresi 1 haftayı bulmuştu.
  Ekran_Resmi_2016-02-09_13_09_46

  Bugün Güvenli İnternet Günü

  Google, söz konusu hediyeyi Güvenli İnternet Günü kapsamında veriyor. Söz konusu hediye, dijital teknolojilerde güvenli internet kullanımını teşvik edici ve bir bakıma da hatırlatıcı bir Google kampanyası şeklinde karşınıza çıkıyor.

  Teknoloji şirketi, 2015’te de benzer şekilde 2 GB Google Drive alanı hediye etmiş, bu motive edici hediye tüm dünyada büyük ilgi ile karşılanmıştı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN