Uçan hoparlör ile tanışın!

0

lg-levitating-portable-speaker1-100701216-large-660x400

Havada durabilen LG Levitating Portable Speaker, Ocak ayında ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek teknoloji fuarı CES 2017 kapsamında görücüye çıkacak. İşte detaylar…

CES 2017 yaklaşıyor; dünyanın en önemli teknoloji markalarının birçok yeni ürünle sahne alacakları dev etkinlikte tanıtılacak ürünler de bir bir duyurulmaya başlandı. İşte bunlardan biri de popüler tüketici elektroniği markası LG imzası taşıyan Levitating Portable Speaker.

Model ismi ile (havada duran portatif hoparlör) aslında kendisini açıkça ifade eden aygıt, 10 saat süreyle havada durabiliyor, bu sırada müziği de kesintisiz şekilde yaşatmayı ihmal etmiyor. Surround ses sunumu ile dikkat çeken modelin aynı zamanda kablosuz olarak şarj edilebildiği de iddia ediliyor. Ancak bu bilginin henüz kesin olmadığını ifade edelim.

LG’nin ürünün havada asılı kalmasıyla ilgili kısa açıklaması ise ‘güçlü mıknatısların kullanımı’ ile bunun sağlandığı şeklinde. Ayrıca modelin farklı oluşuna vurgu yapılıyor.

Çift hoparlör ve bir de subwoofer ile gelen LG Levitating Portable Speaker, LG açıklamasına göre ses çıkışında yüksek bir iddiaya da sahip. Derin basları öne çıkarılıyor. Aygıta dair daha fazla detayın önümüzdeki günlerde başlayacak ünlü teknoloji fuarı CES’in 2017’deki ayağında ortaya çıkacağını bir kez daha hatırlatalım ve fuara dair tüm öne çıkanlar Media Trend’de olacak…

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın