Samsung üç kez katlanabilen telefon patenti aldı!

0

Son zamanlarda farklı tasarımlara sahip pek çok katlanabilir telefon patenti alan Samsung, görünüşe göre tasarım konusundaki beklentileri yükseltmeyi hedefliyor. Geçtiğimiz aylarda aldığı patenti ortaya çıkan şirket, üç kez katlanabilen telefon üzerinde çalışıyor olabilir.

Üç kez katlanabilen telefon patenti ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni katlanabilir telefon patenti, tam üç kez katlanabilen bir tasarıma sahip. Bununla birlikte en dikkat çeken detaylardan birisi de, tak-çıkar kameraya sahip olması. Tak-çıkar kamera ile birlikte mobil fotoğrafçılıkta deneyimler en üst noktalara taşınabilir. Söz konusu çıkartılabilen kamera için, farklı lens destekleri sunulacağı gibi bazı iddialar bulunuyor.

üç kez katlanabilen telefon

Bununla birlikte yeni patentteki modelin kalınlığı da gözden kaçmıyor. Farklı tasarımıyla dikkatleri çeken yeni patent, Samsung’un aldığı katlanabilir telefon patentlerinden yalnızca biri. Her ne kadar patenti alınmış olsa da, yakın bir zamanda bu ürünle karşılaşmayabiliriz.

Samsung ve Huawei markalarının tanıttığı katlanabilir telefon modellerinden sonra, katlanabilir telefon piyasası da oldukça hızlı bir şekilde alevlenmeye başladı. Özellikle Çin’li markalar katlanabilir telefon konusunda farklı tasarımlar ve uygun fiyatlar ile iddialı bir duruş sergiliyor.

Cevap bırakın