Üç arka kameralı yeni Samsung Galaxy A7 ile tanışın

0

Teknoloji şirketi Samsung, yeni Galaxy A7’yi tanıttı. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonun arka kısmında 3 adet kamera bulunuyor…

Samsung, Galaxy A serisinin en yeni üyesi Galaxy A7’yi duyurdu. Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon üç adet arka kamerayla birlikte geliyor.

Galaxy A7’deki arka kamera sistemi; 8 + 24 + 5 MP’lik üç kameradan oluşuyor. Bu sistem, 120 derecelik geniş açı ile daha fazla arka plan, bokeh efekti gibi özellikler sunuyor. Odak lensi de içeren sistemde loş ortamlarda daha net fotoğraflar elde edilebiliyor. Galaxy A7’nin 24MP Lensi, loş ışık altındaki ortamlarda dört pikseli tek bir pikselde birleştirerek fotoğraflarınıza daha fazla ışığın girmesine izin veriyor. Bu sayede hem aydınlık, hem de loş ortamlarda iyi fotoğraflar çekilebiliyor.

Önde 24 MP selfie kamerası

Cihazın ön kısmında bulunan 24 MP kamera, net selfie’lerin yanı sıra yine odaklama özelliği sayesinde bokeh efektini mümkün kılıyor. Ek olarak . Profesyonel Aydınlatma Modu sayesinde önceki nesil modele göre çok daha iyi aydınlatma koşulları kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca AR Emoji ve iyileştirme filtreleriyle kişisel bir dokunuş ekleyerek kendinizi ifade etmeniz kolaylaşıyor.

6 inç 1080 x 2220 piksellik ekranla gelen yeni akıllı telefonda diğer özellikler ise şöyle;

  • Sekiz Çekirdekli 2,2 GHz hızında çalışan işlemci
  • 4GM RAM, 64 Dahili Depolama + MicroSD Yuvası (512 GB’a kadar)
  • 3300 mAh pil
  • TE Cat.6, 2CA
  • Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0

Cevap bırakın