Ubisoft ve Acer, Tom Clancy’s Rainbow Six Esports Global Circuit ortaklığını yeniledi

0

Rainbow Six Esports Global Circuit’in resmi bilgisayar ve monitör ortağı Acer Predator!

Ubisoft ve Acer, yaptıkları açıklamayla Acer’ın Predator oyun markası ile Tom Clancy’s Rainbow Six Esports Global Circuit, Six Majors, Six Invitational ve Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya-Pasifik’in dahil olduğu dört bölgesel ligi de içerek şekilde ortaklıklarını yenilediklerini duyurdu.

Anlaşmaya göre Latin Amerika’da Acer Predator, bu üç bölümün her birinde Latin-Amerika Challenger Ligi’ni de destekleyecek. Bunların yanında; Acer Predator, yaklaşmakta olan Rainbow Six Dünya Kupası’nın resmi PC ve Monitör ortağı olacak.

Acer’ın Predator markası, iki yıllık iş birliğinin ardından analistler için premium dizüstü bilgisayarlar ve Six Majors ve Six gibi uluslararası yarışmalarda yarışan profesyonel oyuncular için e-spora hazır monitörler ve PC’ler sağlayarak Rainbow Six Esports Global Circuit’in gelişimini desteklemeye devam edecek. Yeni ortaklık, aynı zamanda dünya çapındaki Rainbow Six Siege oyuncularına, içinde başlıklar, ceketler, silahlar ve tılsımlar için markalı kaplamaların da bulunduğu, iki tam oyun içi Predator setinin kilidini açma fırsatı sunacak.

Geçtiğimiz yıllarda, Rainbow Six Siege topluluğu ve e-spor ekosistemi önemli ölçüde büyüdü. Dünya çapında 70 milyondan fazla oyuncuya ve dört bölgesel ligde 1’inci tur esnasında 2020 yılı aynı dönemine kıyasla yüzde 215’lik bir artışa karşılık gelen rekor izlenme süresine ulaştı.

Cevap bırakın