Ubisoft E3 2018 için beklenen tarihi açıkladı

0

Beklenen açıklama geldi! Ubisoft, dört yeni oyunla birlikte Haziran ayının ikinci haftasında sahnede. İşte detaylar…

Oyun severler için heyecan katsayısı yavaş yavaş katlanıyor… İkonik oyun şirketi Ubisoft, 2019 yılında sunacağı dört farklı oyunla ilgili detayları paylaşacağı E3 2018 etkinlik tarihini açıkladı.

Electronic Arts, Bethesda ve Microsoft’la birlikte yeni oyunları en çok beklenen şirketler arasında yer alan Ubisoft, önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan dev oyun fuarı E3 2018’de 11 Haziran 2018’de, Birleşik Krallık saatiyle 21:00 itibarıyla sunumlarını gerçekleştirecek. Dört yeni oyunun yanı sıra mevcut yapımlara dair gelecek planları hakkındaki bilgilerin aktarılacağı etkinlik, endüstri açısından tüm detayları ile büyük merak konusu.

Tansiyon yükselten bekleyiş…

Ubisoft, sunuma dair tarih ve saat bilgisi dışında henüz detay paylaşmış değil, ancak yeni oyunlardan biri muhtemelen The Crew 2 olacak. Watch Dogs 3, The Division 2 ve henüz tam olarak emin olunmasa da Splinter Cell oyununun duyurusu söz konusu olabilir. The Division, Rainbow Six: Siege ve Ghost Recon: Wildlands gibi oyunlar hakkında da ek paketler, vb. gelişmeler hakkında açıklamalar bekleniyor.

Öte yandan E3 her yıl olduğu gibi yine dopdolu geçecek. MediaTrend yazarları birçok oyun firmasının yer alacağı heyecan dolu etkinlikleri yerinden takip edecek.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın