Twitter’dan kameraya güncelleme

0

Twitter kamerasına güncelleme geldi. İşte detaylar… Güncelleme ile birlikte, olaylarla eş zamanlı gönderilen video ve görsellerin Tweet’lenme şekilleri yeniden gözden geçiriliyor.

Twitter, özellikle önemli kişilerin ve izleyicilerinin konuşmak için bir araya geldiği olaylar sırasında neler olduğu hakkında bilgi sahibi olmak ve neler olup bittiği konusunda sohbet etmek için en iyi yer. 280 karakterde düşündüklerinizi Tweet’lemek kolay, ancak bir fotoğraf veya videoyu hızlıca çekebilmek ve gördüklerinizi o an Tweet’lemek çok daha kolay olabilir. Bu yüzden, fotoğraf veya video çekmeyi ve olan olayları Tweet’lemeyi iyileştirmek adına Twitter kamerasına güncelleme geldi.

Peki bu değişiklikler Twitter uygulamasında nasıl görünecek?

· Kameraya hızlı erişim olacak. Uygulamayı açıp sola kaydırın ve kameradasınız.

· Bir etkinlikte iseniz ve konumunuz açıksa kamera, etkinlikle ilgili bir etiket veya konum önerecek.

· Güncellenen kameradaki fotoğraflar ve videolar daha büyük ve etkileyici olacak.

Bu gelişmeden sonra daha fazla kamera güncellemesinin yayınlanacağı belirtildi,; böylelikle herkes konuşmalara katılıp deneyimlerini paylaşabilecek.

Twitter Tüketici Ürünü Başkan Yardımcısı Keith Coleman, konuyla ilgili şu yorumlarda bulundu: “İnsanlar neler olduğunu görmek ve olaylar hakkında konuşmak için Twitter’a geliyor. Tweet atarak fikir paylaşmak kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. Fakat biz gözünüzün önünde gerçekleşen olayların fotoğrafını veya videosunu çekip paylaşmayı daha kolay hale getirmek ve gördüğünüzü doğru kitleye ulaştırmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yeni güncelleme hedefimiz doğrultusunda Tweet atmanın evrimi olarak nitelendirebileceğimiz bir gelişmedir.”

Cevap bırakın