Twitch ve YouTube yayıncıları için Logitech C922 Pro Stream Webcam

0

logitech

İsviçre merkezli Amerikan bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisi Logitech, video canlı yayıncıları için geliştirilen yeni webcam modeli C922 Pro Stream Webcam’i satışa sundu. İnternet üzerinden, yüksek netlikte yayını mümkün kılan model, HD kalitede 30fps hızında 1080p ya da da 60fps hızda 720p çözünürlük sunuyor. Ayrıca ses kalitesinde de yüksek netlik vaat ediyor.

Döner başlığa sahip masaüstü tripotuyla, yayının en iyi açıdan yapılabilmesini sağlıyor. Webcam’e sahip olanlar, Personify tarafından desteklenen ve 3 aylık XSplit kayıt ve yayın premium lisansıyla çalışan dinamik arka plan yedekleme yazılımına ücretsiz sahip olabiliyor.

C922 Pro Stream Webcam, saniyede 60 kare hıza sahip daha akışkan hareketli yayınların yapılabilmesi sağlıyor. Böylece oyun esnasındaki yayınlar, aynı kalitede ve hızda izleyicilerle paylaşılabiliyor.

Akıllı şekil tanıma özelliğine sahip C922 Pro Stream Webcam, dinamik arka plan yedeklemesiyle, kullanışsız yeşil ekrana ihtiyaç duyulmadan oyuncuların arka plandan ayrışmasını sağlıyor. Ayrıca oyuncular, OBS ve XSplit gibi popüler aplikasyonlarla, yayın sırasında kendi görüntülerini oyun videolarının üzerine bindirebiliyor.

Kasım ayı itibarıyla sınırlı sayıda mağazada satışa sunulacak olan Logitech C922 Pro Stream Webcam’in tavsiye edilen satış fiyatı 99.99 Euro olarak açıklandı.

Oyun dünyasına dair öne çıkan yeni ekipmanlara dair detayları aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın