Twitch’te yayın izleme keyfi Apple TV’ye geldi

0

Günümüzde en popüler yayın izleme mecralarından birisi olarak bilinen Twitch, halihazırda iOS, Mac ve PC platformları için hizmet veriyor. Daha fazla kullanıcıya erişmek adına önemli bir adım atan Twitch yönetimi, Apple TV ile anlaştı ve herkese açık olan bir beta sürümü yayımladı.

Twitch Apple TV

Twitch Apple TV ile çalışmaktan memnun

Uygulama, iOS’ta ve PC’de gösterdiği yüksek performansın aynısını burada da gösterecek. Bu bağlamda, hem canlı hem de önceden kaydedilmiş olan videoları izleyebileceksiniz ve ekranınızda beliren sohbet ekranına katılabileceksiniz. Twitch’in beta sürümünü denemek isteyenler TestFlight yazılımını kullanmalılar.

Twitch, bu sürümün betası için hazırladığı internet sayfasında şöyle bir açıklama paylaştı: “Çok fazla kuralcı olmak istemediğimizden dolayı uygulamayı kendiniz keşfedin, yayınları izleyin ve farklı özellikleri deneyin. Eğer uygulamanızı çökerten sıkıntılarla veya başka tarz sorunlarla karşılaşırsanız bize geri bildiriminizi gönderin.”

Twitch Apple TV TestFlight

Beta sürümü nasıl yüklenir?

İlgili uygulamanın beta sürümünü yüklemeniz adına aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz:

TestFlight yazılımının hem iPhone (veya iPad) cihazınızda hem de Apple TV sisteminizde yüklü olduğundan emin olun.

— Eğer ilk adımı gerçekleştirmediyseniz “bu sayfadan” TestFlight uygulamasını yükleyin.

— Bulunduğunuz sitenin aşağısındaki açıklamaları okuyun ve gereken adımları atın.

Henüz deneme sürümünde olan sistemin kalıcı olup olmayacağı kullanıcıların yönetime sunacağı geri bildirimlere bağlı. Geçen seneden beri beklenen uygulama, televizyon ve oyun ikilisini bir arada görmek isteyenlerin evine kalıcı bir şekilde konuk olmaya hazırlanıyor. Sizce Twitch Apple TV ile anlaşarak doğru bir karar verdi mi?

Cevap bırakın